סוהיל ארמלי חתם לשנתיים וחצי בבני סכנין

החלוץ מגיע במסגרת עסקת העברתו של תאמבי לבני יהודה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.01.19 - 12:29
תחילת כתבה

בני סכנין מתחזקת. חלוץ בני יהודה, סוהיל ארמלי, חתם בקבוצה לשנתיים וחצי. השחקן מגיע במסגרת עסקת העברתו של סגס תאמבי לבני יהודה. ארמלי, שגדל במחלקת הנוער של מכבי ת"א, מיעט לקבל הזדמנות אצל הכתומים ומקווה לפרוץ בנציגת המגזר.

בינתיים, הקבוצה תיאלץ להסתדר מול חדרה ללא שלושה שחקנים מובילים לפחות. עלי עותמאן וישראל זגורי, הסובלים מקרע בשריר הירך האחורי לא צפויים להיות בסגל, כמו גם עטאא ג'אבר. השבוע שיחררה הקבוצה את קלאודימיר, שחתם בהפועל תל אביב ואמיר נסאר גם בדרך החוצה וצפוי להצטרף להפועל אכסאל.

המאמן, עמיר תורג'מן, תרגל שני מערכים לקראת המשחק, אך הוא לא צפוי לבצע שינויים רבים מההרכב ששיחק נגד בית"ר ירושלים. אם יפתח עם שלושה בלמים, השינוי היחיד יהיה הצבתו של מוחמד גדיר על חשבונו של ישראל זגורי. אם ישוב לרביעייה התקפית, השינוי בנוסף יהיה בדמות אוסמה חלאיילה או מוחמד כליבאת ע"ח סארי פלאח.

"אנחנו יודעים שזה משחק קשה, אבל אנחנו חייבים לנצח כדי לא להסתבך עוד יותר בתחתית", אמר שחקן בסכנין. בקבוצה רוצים להתחזק בעמנואל אמבולה, אטיין ריינן, אופיר מזרחי וג'ורדן פושה. במועדון מקווים לבצע את ההחתמות לאחר המשחק בשבת.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, עלי אבו ריא, מארון גנטוס, אלבן פנישי, סארי פלאח, איהאב שאמי, חאלד חלאיילה, מהראן ראדי, איהאב גנאיים, שלומי אזולאי ומוחמד גדיר.

הדפס