מתן חוזז: "מכבי ת"א פספסה אותי"

בכורה נהדרת לקשר הפועל חיפה. מגאמדוב: "נצרף שחקנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.19 - 20:46
תחילת כתבה

הפועל חיפה קטעה הערב (שבת) רצף של שמונה משחקי בבית ללא ניצחון עם 2:4 מרשים על מכבי פתח תקווה. מעבר לניצחון, היכולת של האדומים-שחורים הייתה משביעת רצון והחזירה את הקבוצה של שרון מימר למאבק הפלייאוף העליון.

"אני מאוד שמח שכבשתי וניצחנו", סיפר מתן חוזז שרשם הופעת בכורה כמעט מושלמת, "השאיפה היא להמשיך ככה ולעמוד במטרות שלנו. אני מרגיש שאני יכול להיות אחד השחקנים המובילים בהפועל חיפה וגם אחד מהמובילים בליגה. אני כרגע פה ורוצה להשתפר ולתת מספרים, השאיפה היא לצאת לחו"ל. אני חושב שמכבי ת"א היא הקבוצה הטובה בארץ, אבל מרגיש שהיה לי מה לתרום. אני כן חושב שהם פספסו אותי".

"בשעה טובה", אמר בסיום מאמן הפועל חיפה, שרון מימר, "זה ניצחון ראשון שלי פה בסמי עופר, עשינו את זה בדרך יפה. התחלנו פחות טוב, אבל השחקנים כובשים ונהנים, רק שיימשך. מתן חוזז מצוין לליגה הזו, ידעתי בדיוק מה אפשר לקבל ממנו".

"אין לנו זמן להוריד את הראש", אמר מורד מגאמדוב שהפסיד במשחקו הראשון כמאמן על הקווים, "יש לנו משחק גביע, צריכים להמשיך קדימה. טעוית קשות כאלה מורידות את הביטחון, אבל צריך לדעת להתרומם. אם נפגע בחיזוק דברים יכולים להשתנות, אנחנו עובדים על זה ובתקופה הקרובה יהיו פה שחקנים חדשים".

הדפס