בכר: זו העונה הכי חשובה בקריירה שלי

מאמן הפועל ב"ש אחרי ההפסד לחיפה. על ההרחקה: לא מוצדקת

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  12.01.19 - 22:45
תחילת כתבה

העונה של הפועל באר שבע ממשיכה ללכת מדחי לדחי. גם אצטדיון טרנר, שפעם היה המבצר הבלתי ניתן להכנעה של הקבוצה, נפרץ. הערב (שבת) ספגה הקבוצה 2:0 ממכבי חיפה לעיני הקהל הביתי וירדה למקום השביעי בטבלה, מחוץ לפלייאוף העליון. נוסף על כל הצרות, לואי טאהא וברק בכר לא הצליחו לשלוט על העצבים שלהם והורחקו. משהו רע מאוד עובר על האלופה.

למרות ההפסד, בכר דווקא יצא אופטימי מהמשחק: "הפסדנו משחק שקול. היינו יכולים לנצח. לפני ההרחקה הגענו ליותר מצבים. הרבה זמן לא ראיתי מלחמה כזו של השחקנים במשך 90 דקות. אנחנו משחקים טוב בדקות מסויימות ופתאום לא. אני מרגיש שאני חוזר על עצמי. יש פה קבוצה טובה וחזקה".

המאמן נשאל לגבי ההרחקה ואמר: "תשאלו את השופט למה הורחקתי. לא עשיתי משהו חריג. לא יודע מה אמרתי, אבל זה לא מצדיק הרחקה. יש מאמנים שמקללים על הקווים והשופטים מתעלמים מזה. לא הייתי צריך להיות מורחק".

בכר מודע לכך שהעונה הוא עומד במבחן לא פשוט: "זו העונה הכי חשובה בקריירה שלי. אני צריך לדעת להתמודד עם זה. השנה אנחנו לא מצליחים להתמודד עם משברים. מבחינת תוצאות  העונה הזו תחשל אותי ואני אקח ממנה דברים קדימה". לגבי האפשרות שדיא סבע, שלא פתח, יעזוב בחלון ההעברות אמר המאמן: "אני לא יכול להתייחס לכל מה שכתוב. אם יהיה משהו, נשב ונחשוב".