קהל סכנין תקף את השחקנים מחוץ לאצטדיון

גאדיר ניסה לשוחח עם האוהדים הכועסים, המשטרה הפרידה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.01.19 - 22:36
תחילת כתבה

תקופה רעה מאוד עוברת על בני סכנין, ונדמה שאוהדיה פשוט איבדו את הראש. לאחר ההפסד הערב (שבת) 2:1 להפועל חדרה, הפסד חמישי בשבעת המחזורים האחרונים בהם הקבוצה לא ניצחה, הקהל שהגיע לנתניה החל לתקוף את השחקנים ביציאה מהאצטדיון.

האוהדים ניסו להגיע במיוחד למוחמד גאדיר, שהורחק במהלך המשחק. המשטרה הצליחה להבריח את השחקנים לכיוון המכוניות, אבל גם לשם האוהדים הגיעו והתנפלו על הרכבים. לאחר מכן, המשטרה הבריחה את האוטובוס ביציאה צדדית. האוהדים שתקפו גם את מאמן הכושר, אייל ויטנברג, צעקו: "לא רוצים אתכם בסכנין, אנחנו לא נשב בשקט עד שתורידו את הקבוצה ליגה".

המאמן עמיר תורג'מן אמר בסיום: "היינו שם כמו שרצינו. עשינו הכל נכון ובשני מצבים קיבלנו שני גולים. זו אכזבה גדולה, זה מעצבן אבל חלק מהמשחק. הובלנו והיינו צריכים להיות רגועים עד הסוף, תמיד יש דקות קשות וברגעים מסוימים הם זורקים הכל למעלה. לא שמרנו על השער שלנו אחרי האדום, זה מאכזב. אנחנו ממשיכים קדימה אין ברירה, עד הדקה ה-70 עמדנו נכון והגענו למצבים, חבל שככה נגמר. נמשיך לשחק, לארגן את השורות. שחקנים יחזרו מפציעות ואז יהיה לנו קל יותר. אנחנו צריכים להיות גברים ולקחת משחקים בכוח, אף אחד לא ייתן לנו".

מאמן חדרה ניסו אביטן הגיב לניצחון: "עם הניצחון הזה יש לנו כמעט כפול נקודות מהקו האדום, מבחינתי זה צעד חשוב ומשמעותי. אני לא מסתכל על הצמרת, אנחנו מאוד מאושרים מהניצחון הראנו אופו וזו פעם ראשונה שהפכנו את התוצאה. מגיע כל הכבוד לשחקנים שלי, הם מדהימים. שלא ייגמר לעולם".

אביטן דיבר על העזיבות של טאפוקו ופלומן: "שחקנים מגיעים אלינו ופורחים. אני שמח בשביל קווין ופרדי, ומאחל להם את כל האהבה בעולם. מי שפה זה מה שחשוב, מי שמשחק ונותן את כל כולו עם יכולת ומחויבות. תחת מגבלות התקציב, זה מכניס כסף אדיר למועדון אבל לא נוכל להשתמש בו בטווח הקרוב.

קווין טאפוקו עצמו הוסיף: "אני משחק פה חמישה חודשים, הם כבר לא שחקנים אלו חברים. מה שקורה בחדרה הוא קסום. רכשתי המון חברים וזה מדהים. תמיד אמשיך לעקוב אחרי הקבוצה. למה דווקא לב"ש? בשביל הכדורגל, הם משחקים טוב ואני אוהב את הסגנון שלהם. בשבילי זו הבחירה הטובה ביותר. אתן את כל כולי ואני לא יכול לדעת מה יקרה בעתיד".

הדפס