חוצה את הכביש? ערן לוי בדרך לקטמון

נציגי בית"ר ייפגשו עם אנשי היריבה העירונית לסגירת המעבר. הפועל פ"ת החתימה כשרון צעיר, יובל אבידור עשוי לעזוב את ר"ג

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.01.19 - 07:25
תחילת כתבה

נראה כי ההחתמה החמה ביותר בליגה הלאומית מתקרבת, כאשר אתמול (ראשון) שחקנה של בית"ר ירושלים, ערן לוי, הביע הסכמתו להצטרף להפועל קטמון ירושלים. במועדון שמעוניין להעפיל בתום העונה לליגת העל החליטו ללכת על המהלך בכל הכוח, וגם הוחלט לממן נתח גדול ממשכורתו, כשיתרת השכר עשויה להיות משולמת ע"י בית"ר, וכן ספונסרים שגייסה היריבה העירונית. נציגי שני המועדונים ייפגשו על מנת לסכם את ההעברה.

עוד בליגה הלאומית: הפועל פתח תקווה ביצעה החתמה מעניינת כאשר שחקן הכנף בן ה-15, בר נאווי, חתם על חוזה מקצועני ראשון לשלוש עונות. במועדון מתכוונים להעניק לו הזדמנות בקבוצת הבוגרים, וציינו כי המועדונים הגדולים בארץ הביעו בו התעניינות. 11 שערים כבש עד כה שחקן נבחרת ישראל, שזוכה להשוואות למנור סולומון. נאווי חתם באמצעות סוכנו שלומי בן עזרא.

בעוד בקטמון ובפ"ת עוסקים בצירוף שחקנים, נראה כי הפועל רמת גן קרובה לאבד את השחקן המצטיין שלה מפתיחת העונה, יובל אבידור, המבוקש בין היתר בהפועל נצרת עילית. אבידור כבש עד כה שבעה שערים, כמעט ממחצית השערים של כל הקבוצה העונה. המאמן ניר ברקוביץ' לא רוצה לאבד את הכלי ההתקפי הבכיר ביותר שלו, כאשר גם האוהדים רואים בעזיבתו כהרמת ידיים בכל הקשור למאבקי העלייה, לשם כך נבנתה הקבוצה.

הדפס