דוידזאדה: "שיר צדק צריך לשחק"

מגן מכבי ת"א התייחס לבלם ב"ש: "שחקן גדול עם לב ענק"

תומר לוי
תומר לוי  18.01.19 - 07:50
תחילת כתבה

אחרי תקופה ארוכה בחוץ. אופיר דוידזאדה חזר לשחק ב-0:4 של מכבי ת"א על הפועל עכו בדרך לרבע הגמר. המגן שיתחרה עם אנריק סבוריט על המקום בהרכב, היה נראה נרגש אחרי החזרה לדשא, כשבקבוצה מרוצים מחזרתו, כשבטוחים ש"הוא יהווה כוח נוסף".

המגן עצמו, שבישל את השער הראשון, סיפר בסיום: "חיכיתי לרגע הזה המון זמן. אני שמח לחזור למגרש ואין פתיחה טובה יותר מאשר לבשל ולנצח עם הקבוצה. מכבי ת"א תמיד הייתה בתמונה, גם אחרי שסיימתי את הפרק הראשון שלי איתה. אני והסוכן שלי חיפשנו אופציות ומכבי תמיד הייתה רצינית. ברגע שהשגתי את הכרטיס מגנט, החלטתי ללכת עם מכבי ת"א".

"כולנו מקשה אחת", אמר דוידזאדה על התחרות על ההרכב, "גם מי שלא משחק וזה מה שיפה בקבוצה הזו, במיוחד העונה. מי שעולה מהספסל או חוזר לשחק אחרי תקופה ארוכה נותן הכל למען הקבוצה. תחרותיות זה דבר בריא עבור כל קבוצה ואני בטוח שזה יימשך גם בהמשך העונה. רואים את התוצאות על המגרש. כולם נותנים 100% כי מבינים שמי שלא ייתן, יהיה בבעיה".

"כל מאמן מגיע עם הגישה שלו", הוסיף המגן, "איביץ' מאמן מצויין שיודע להעמיד טוב את השחקנים על המגרש. בעונה הזו זה תלוי בנו, אנחנו הולכים חזק על כל התארים".

בסיום, אקס ב"ש, התייחס למצבו של חברו, שיר צדק, שביקר פומבית את המועדון: "מההיכרות שלי עם שיר צדק, הוא אדם עם לב ענק ושחקן גדול. מקווה שהדבר הכי טוב עבורו יקרה לו. מקצועית הוא כן צריך לשחק ואני מקווה שזה יקרה בבאר שבע או בקבוצה אחרת".