סכנין ירדה ממזרחי: "אנחנו לא אופציה ב'"

בקבוצה החליטו לרדת מהקשר, שממתין להתפתחויות מהפועל ת"א

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.01.19 - 10:14
תחילת כתבה

במקביל להכנות למשחק נגד הפועל חיפה, בבני סכנין עובדים בימים האחרונים מסביב לשעון כדי לחזק את הקבוצה. אתמול (חמישי) חתם באופן רשמי המגן השמאלי, עמנואל אמבולה שהגיע מהפועל רעננה. הזמבי החל להתאמן אתמול, עבר בבקרה ויעמוד לרשותו של עמיר תורג'מן, אחרי שהפך לרכש השני אחרי סוהיל ארמלי, שירשום הופעת בכורה בסגל של סכנין.

במועדון החליטו לרדת מאופציית קשר מכבי חיפה, אופיר מזרחי לאחר שסומן כמחליפו של פיראס מוגרבי. בסכנין מאוד רצו לראות את מזרחי שמבוקש גם בהפועל תל אביב, אך משראו שהשחקן לא מעוניין, החליטו לוותר עליו. "לא נחכה לשחקן שממתין להתפתחות עם הפועל תל אביב", אמרו במועדון, "סכנין היא לא אופציה ב'". בכל מקרה, בשלב זה הירוקים עדיין לא אישרו לו לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות.

לאחר שמשחק שמינית גמר הגביע נגד מכבי חיפה נדחה ליום שלישי, חלוץ בני סכנין, מוחמד גאדיר יפסיד את המפגש נגד הפועל חיפה בשבת. לעומת זאת עמיר תורג'מן יקבל בחזרה את שלומי אזולאי, שהחלים ממחלה. עלי עותמאן וישראל זגורי עשויים להיות בסגל לאחר שסבלו מקרע בשריר הירך האחורי.

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל, עלי אבו ריא (עלי עות'מאן), מארון גנטוס, אלבן פנישי, סארי פלאח, עמנואל אמבולה (איהאב שאמי), איהאב גנאיים, חאלד חלאיילה, מהראן ראדי, שלומי אזולאי ומוחמד כליבאת (אוסמה חלאיילה).

הדפס