רק אם דוס סנטוס יעזוב: מכבי חיפה תצרף בלם זר

הברזילאי מבוקש בפ"ת, אשדוד ובסכנין ועתידו לא ברור. מוחמד עוואד צפוי לפתוח בהרכב מול הפועל רעננה. ירדן שועה חזר לאימונים מלאים וצפוי לקבל דקות בגביע נגד בני סכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.01.19 - 11:55
תחילת כתבה

לאחר שהחתימה את ירדן שועה והשיבה מהשאלה את מוחמד אבו פאני, במכבי חיפה מכוונים לעוד שינויים בחלון ההעברות. מרקו בלבול מעוניין לחזק את החלק האחורי לפחות בשחקן אחד או שניים. סימן השאלה הגדול כרגע הוא סביב אליסון דוס סנטוס, שמבוקש בבני סכנין, מ.ס. אשדוד ומכבי פתח תקווה. הבלם לא זוכה לקרדיט מבלבול ועזיבתו עשויה לפנות מקום בהחתמת שחקן זר. מלבד הברזילאי, גם אופיר מזרחי ועמית זנטי, שלא מקבלים דקות משחק, צפויים לעזוב.

בתוך כך, הירוקים יסיימו את ההכנות היום לקראת המשחק מחר מול הפועל רעננה. אחרי שבתחילה היה חשש שפציעתו חמורה יותר, ירדן שועה חזר לאימונים והרגיע את הצוות המקצועי. בכל מקרה, מהמשחק הקרוב הוא ייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים, אך את הופעת הבכורה שלו הוא צפוי לערוך נגד בני סכנין בגביע המדינה.

בלבול צפוי להמשיך לתת קרדיט למערך שלושת הבלמים, שיכלול את עאיד חבשי, אטיין ריינן ועופרי ארד. נטע לביא, שאמור היה להיעדר מהמשחק בשל צהובים, יפתח לצדו של ג'ורג' מנדז'ק וירצה את עונש ההרחקה במשחק הגביע נגד סכנין. מוחמד עוואד צפוי להיכנס לנעליים של סינטיהו סלליך הפצוע.

ההרכב המשוער: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, אעיד חבשי, אטיין ריינן, עופרי ארד, רז מאיר; נטע לביא, ג'ורג' מנדז'ק, מוחמד עוואד; שון וייסמן וניקיטה רוקאביצה.

הדפס