קנדיל: "המחשבה על הפסד ראשון לא מלחיצה אותנו"

מכבי ת"א תנסה להישאר בלתי מנוצחת גם מול בית"ר ירושלים (21:00, ישיר ב-5SPORT). המגן: "במועדון כזה אי אפשר לחשוב שהתואר מונח בכיס עד שמבטיחים אותו מעשית"

תומר לוי
תומר לוי  21.01.19 - 16:58
תחילת כתבה

בזמן שאלי דסה היה פצוע, מכבי תל אביב קיבלה הרבה שקט בהגנה ממאור קנדיל, שהפך אט-אט לאחד השחקנים המוערכים במכונה המשומנת של ולדימיר איביץ'. לקראת המפגש המסקרן הערב (שני, 21:00, ישיר ב-5SPORT) מול בית"ר ירושלים, המגן סיפר על ההכנות, גילה עד כמה הצהובים התאכזבו מהתיקו בדרבי והאם מישהו שם כבר בטוח שהתואר מונח בכיס?

  • הערב ב-21:00, ישיר ב-5SPORT: מכבי ת"א מול בית"ר י-ם

"היה לנו קשה במשחק האחרון נגד בית"ר ירושלים", נזכר קנדיל. "גם כי זה היה משחק גביע, אבל גם כי הם התכוננו אלינו והגיעו מוכנים. נצטרך לעשות דברים אחרים כדי שדברים יילכו כמו שאנחנו רוצים".

על האכזבה לא לנצח בדרבי פעם שניה ברציפות: "כל עוד לא הפסדנו, אנחנו לא יכולים להיות מאוכזבים. זה היה משחק פחות טוב, אבל ננתח אותו ונלמד להמשך. אני לא חושב שיש לחץ מהמחשבה על ההפסד הראשון, אנחנו צוברים נקודות וביטחון ורוצים להבטיח את האליפות כמה שיותר מהר".

האם במכבי ת"א מרגישים שהתואר כבר מונח בכיס שלהם? קנדיל מתעקש שלא: "אני לא חושב שבמועדון כמו מכבי ת"א אפשר להרגיש כך עד שאנחנו מבטיחים את האליפות באופן מעשי. אם מישהו יראה שהוא פחות טוב, המאמן ייתן לו להרגיש את זה על הספסל".

קנדיל סיפר גם על הדרך הארוכה שעבר מהליגות הנמוכות עד להרכב של המוליכה בליגת העל: "תמיד שואלים אותי על התהליך שעברתי. התחלתי מליגה א', דרך הליגה הלאומית ועד לליגת העל. אני ממליץ לכל שחקן לעבור את זה ולא לקפוץ ישר לבמה המרכזית".

הדפס