הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעד חדש: שגיב יחזקאל הצטרף לאשדוד

החלוץ לא השתלב בבני יהודה: "מאחלים לו בהצלחה בהמשך". בלם פ.ס.ז' ב' יגיע בהשאלה?

גיל לוין
גיל לוין  24.01.19 - 15:31
תחילת כתבה

שגיב יחזקאל ממשיך בנדודים. החלוץ המאכזב יחזור למכבי תל אביב ומיד לאחר מכן יושאל למ.ס אשדוד, זאת לאחר שלא הצליח להשתלב בבני יהודה. "אנחנו מודים לשגיב על חצי השנה שלו בכתום ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך", נמסר מהזהובים.

היום (חמישי) סוכם על ההשאלה של החלוץ עד לסיום העונה, והוא יעמוד לרשות המאמן יובל נעים כבר למשחק הקרוב במוצאי השבת מול בית"ר ירושלים. לאחר חתימתו אמר יחזקאל: "אני שמח להצטרף למ.ס אשדוד ומודה על האמון וההזדמנות. אתן את כל כולי כדי לעזור לקבוצה כדי להשיג את המטרה ולהישאר במקום הראוי לה, ליגת העל".

יחזקאל הצטרף הקיץ בהשאלה ממכבי ת"א לבני יהודה כחלק מעסקת מאור קנדיל, אבל לא הצליח להותיר חותם וכבש שער אחד בלבד ב-15 הופעות בכל המסגרות. יתרה מכך, באף אחד מהמשחקים בהם שותף הוא לא השלים 90 דקות. 13 פעמים עלה כמחליף ופעמיים הוחלף.

בנוסף, קווין רימאן, בלם קבוצת הבת של פ.ס.ז', צפוי להגיע לאשדוד בהשאלה עד לתום השנה. רימאן בן ה-27, שותף העונה ב-4 דקות עם הקבוצה הבכירה ב-0:5 על אמיין בחודש אוקטובר. הוא היה על הספסל בשישה משחקים נוספים ולא זכה לדקות. בפ.ס.ז' ב', שמשחקת בליגה הרביעית, הוא שותף בשלושה משחקים.