פרסום ראשון: צ'יבוטה טס כדי לסכם את תנאיו בלודוגורץ

יחתום ל-4 שנים. מכבי ובני יהודה יקבלו 400 א' יורו כ"א

תומר לוי
תומר לוי  11.02.19 - 15:03
תחילת כתבה

פרסום ראשון: מאוויס צ'יבוטה מתקרב בצעדי ענק ללודוגורץ. החלוץ טס הבוקר (שני) עם סוכנו אבי ציוני לבולגריה על מנת לסכם סופית את תנאיו במועדון הפאר המקומי ויקבל חוזה לארבע שנים. מכבי תל אביב ובני יהודה אישרו סופית את העסקה במסגרתה שתי הקבוצות יקבלו 400 אלף יורו כל אחת.

לאחר שחזרה למסלול הניצחונות בליגה והשתלטה שוב על המקום השני בטבלה, בבני יהודה נרשמה שביעות רצון גדולה מאוד, בייחוד לאור היכולת המשכנעת ב-0:4 על הפועל חדרה. "הניצחון וחזרתם של הנעדרים ייתנו לנו הרבה שקט וביטחון לקראת המשחקים הבאים", אמרו במועדון.

מי שקיבל את מירב המחמאות מלבד צ'יבוטה, כובש הצמד, הוא יעקב סילבסטר שכבש שער בכורה בכתום. "הוא היה צריך ביטחון והוא יקבל את זה כאן. אנחנו מאמינים שזה לא השער האחרון שלו אצלנו, הוא עוד יעזור לנו", אמרו הכתומים על החלוץ לאחר הניצחון. שחקן נוסף שזכה לשבחים הוא דולב חזיזה, מלך הבישולים של הקבוצה, שרשם בישול שישי אמש בכל המסגרות.

במקביל, בבני יהודה ינסו לרכוש לקראת העונה הבאה את מגן הקבוצה, מתן בלטקסה, שכרטיס השחקן שלו שייך למכבי ת"א. הקבוצה משכונת התקווה מודעת לעומס שיש לצהובים על עמדת המגן השמאלי, שכן אופיר דוידזאדה ואנריק סבוריט חתומים על חוזים לטווח ארוך ונראה כי במכבי יסכימו למכור את המגן הצעיר. מי שיצא פחות מחויך מההתמודדות הוא קרלוס קוויאר, שמתח את שריר הירך האחורי וייעדר בין שבועיים לשלושה.

הדפס