ראיקוביץ' התפרץ והתנצל, גלזר: רוצה עונה ללא הפסד

מכבי ת"א לקחה בפרופורציות את התיקו מול סכנין. השחקנים בירכו את מחמוד קנדיל על ההצלות מול אצילי. ראיקוביץ' פנה ליגאל פריד בחדר השופטים לאחר העימות על הדשא

תומר לוי
תומר לוי  12.02.19 - 08:53
תחילת כתבה

שחקני מכבי תל אביב ניגשו למחמוד קנדיל בסיום ה-0:0 מול בני סכנין והחמיאו לו על ההצלות מהבעיטות של עומר אצילי. "ראינו את הכדור בחיבור, לא ברור איך קנדיל הוציא את זה", אמרו השחקנים. הבעיטה הזו של אצילי הייתה ההזדמנות הטובה ביותר של הצהובים שמיעטו להגיע למצבים טובים בכל המשחק.

פרדראג ראיקוביץ' כעס מאוד כאשר ראה את השלט לתוספת זמן (5 דקות) והתעמת עם השופט יגאל פריד. השוער התקשה מאוד להירגע, עד כדי כך שהגיע אחר כך מלווה במנהל הקבוצה, יואב זיו, לחדר השופטים כדי להסביר את עצמו ולהתנצל.

בקבוצה הגיבו לתיקו: "קשה לשחק בלי קהל, זה מוריד הרבה מהספורט". גם איביץ' ביקר את ההחלטה, אבל גם הבהיר שזה לא מה שהשפיע על תוצאת המשחק. דור פרץ שנכנס לדקות הסיום אמנם שיחק בגביע, אבל יש פיחות משמעותי בדקות המשחק שלו בחודש האחרון. גורם במועדון אמר בנושא: "אין פה משהו שהוא לא מקצועי. פרץ היה אחד השחקנים תחת העומס הכי גדול מתחילת השנה. במשחקים האחרונים היה פחות טוב, יש גם שחקנים טובים נוספים. ברסקי לקח את ההזדמנות יפה ואנחנו ממשיכים הלאה. לכולם ברור שפרץ שחקן נהדר".

"אנחנו ווינרים, כולנו" אמר בסיום דן גלזר. "אנחנו רוצים לנצח בכל משחק וזה לא סוד שאנחנו לא שמחים מתיקו למרות ההפרש הגבוה. זה הכדורגל, יכולים לקרות גם משחקים כאלו. שיחקנו טוב אבל השוער שלהם היה ביום מצוין ומגיעות לו מחמאות. צריך להמשיך מפה, לקחת את הנקודות הטובות ולהתקדם".

הקשר התייחס להבדלים בין ה-1:4 בגביע לתיקו המאופס: "לא יודע אם היו הבדלים תהומיים, גם הפעם שיחקנו טוב, לא ניצלנו מצבים שהגענו אליהם, אבל לא קל לשחק פעמיים מול אותה קבוצה. סכנין עמדה טוב מאחור". על נושא הקהל אמר: "פחות אידיאלי. אני לא רוצה לבקר את ההחלטה של ההתאחדות וצריך למצוא לזה פיתרון. היינו צריכים לעשות את העבודה גם עם קהל וגם בלי קהל".

"כן, אנחנו רוצים לסיים את העונה בלי הפסד, ועם כמה שיותר נקודות וניצחונות. רוצים להשתפר ממשחק למשחק", סיכם גלזר.

בעניין אחר. תקרית מביכה נרשמה הערב אחרי שהפלאפון של צ'יקו אופואדו נפרץ ע"י האקר, שפירסם דרכו תמונה חושפנית של עומר אצילי מחדר ההלבשה. במכבי ת"א מיהרו להסיר אותה מהרשתות החברתיות ופועלים כנגד ההאקר.

הדפס