פלקושצ'נקו צפוי לפתוח מול חדרה בראשון

קשר חיפה יחליף את מנדז'ק המורחק. ניסיון להכשיר את מאיר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.02.19 - 08:40
תחילת כתבה

מכבי חיפה תשוב היום (שלישי) להתאמן ותחל בהכנות למפגש עם הפועל חדרה לאחר שהצוות המקצועי העניק לשחקנים יום מנוחה בעקבות המאמץ הרב שהושקע ב-1:1 נגד בית"ר ירושלים.

במועדון ציינו כי השחקנים הראו אופי, כאשר ידעו לחזור מפיגור בחסרון של שחקן ושמרו על התוצאה מול יריבה חזקה במשחק קשה. תחת מרקו בלבול יותר ויותר השחקנים מפגינים אופי, דבר שהיה חסר למועדון בעונות האחרונות.

בחיפה מרוצים מאוד מיחסי העבודה של הצוות המקצועי, שעבר מתיחת פנים. לאחר עזיבת הצוות ההולנדי, נוספו שני אנשים חדשים, גיורא אנטמן ולואיס בואה מורטה, אליהם מתווסף איתי מרדכי שכבר עבד תחת פרד רוטן ואלי גוטמן. במועדון העידו כי כולם קשובים לבלבול, עושים את עבודתם כהלכה והכל באווירה נינוחה.

מהמשחק נגד חדרה ייעדר הקשר הקמרוני, ג'ורג' מנדז'ק, שהורחק במשחק נגד בית"ר. מי שצפוי להיכנס לנעליו הוא הקשר, מקסים פלקושצ'נקו. השחקן, שהגיע מהפועל חיפה, שותף במשחקים האחרונים, אך טרם פתח ב-11 של בלבול.

במועדון מקווים להכשיר את המגן, רז מאיר, שעלה לשחק עם פציעה למשחק האחרון והוחלף במחצית לאחר שכבש את שער השוויון. מאיר סובל מרגישות בשריר הירך ולא ברור האם ומתי ישוב לכושר מלא.

אם מאיר לא יהיה כשיר, ייתכן ובלבול יעניק את ההזדמנות לסאן מנחם. אופציה נוספת היא שרמי גרשון, שפתח במרכז ההגנה, יוסט לעמדת המגן השמאלי, כאשר עאיד חבשי, שריצה עונש הרחקה, עשוי לשוב להרכב.

הדפס