לחץ בבית"ר י-ם: "מרגישים כאילו הפסדנו לכפר שלם"

שחקנים בקבוצה מנסים להכניס לפרופורציות: "אסור לשכוח מאיפה התחלנו. אין פה סגל של ברצלונה זה לא יהיה כישלון אם לא נעפיל לפלייאוף העליון". המאמן, ניר קלינגר, עודד

תומר לוי
תומר לוי  12.02.19 - 14:18
תחילת כתבה

פחות מ-48 שעות לאחר התיקו 1:1 בטדי מול מכבי חיפה, ובבית"ר ירושלים ממשיכות לצוץ הצהרות שמעידות על לחץ. זה לא סוד שהמערכת בבירה לא שקטה, אך שחקנים רבים של הקבוצה לא מצליחים להבין מאיפה מגיע הלחץ המטורף לתוך המועדון. "אנשים פה התבלבלו קצת, שכחו שלפני שלושה חודשים היינו מתחת לקו האדום עם חמש נקודות. כל תוצאת תיקו פה מתקבלת כמו ירידת ליגה. ההפסד היחיד בחודש וחצי האחרון היה למכבי ת"א, ויש הרגשה במועדון שהפסדנו לכפר שלם", כך אמרו שחקנים במועדון.

שחקן נוסף הוסיף: "נעשו פה טעויות קשות בתחילת העונה בבניית הקבוצה, היינו לא מאוזנים. זה שעשו שינויים בינואר זה טוב ומבורך, אבל אין פה סגל של ברצלונה, ואנחנו מרגישים שהאמוציות והמתח פשוט מטורפים. יכול להיות שלא נגיע לפלייאוף העליון. כישלון זה בטח לא יהיה לעומת איך שהתחלנו את העונה".

שחקן נוסף אמר: "משה חוגג נותן את הכל, יש פה תנאים מצוינים. אנחנו מבינים גם שמבחינה כלכלית חשוב להגיע לפליאוף העליון, וזה חשוב לחוגג במיוחד, אבל אסור לשכוח מאיפה התחלנו. בהחלט היינו צריכים לנצח ביום ראשון את חיפה, אבל מפה וללחץ שיש במועדון זה פשוט לא הגיוני. שיחקנו עד היום כמעט בלי מגן ימני ובלי שמאלי. פותח בהרכב בלם שבשנה שעברה שיחק בליגה הלאומית. עשינו כברת דרך יפה מאד, עושה רושם שאין פרופורציה וחבל".

גם המאמן ניר קלינגר קיים אסיפה אתמול ואמר: "היינו צריכים לנצח את חיפה, שיחקנו לא מספיק חכם. נרדמנו, וזה לא צריך לקרות. אבל אפשר להסתכל על חצי הכוס המלאה - היינו חמש נקודות מהפלייאוף, ועכשיו אנחנו ארבע".

הדפס