אזולאי ייעדר מהדרבי: "זה היה חשוב עבורו"

קשר הפועל חיפה נותח בגלל דלקת בתוספתן ויחמיץ מספר שבועות. מאמצים להכשיר את סויסטד ומיטרבסקי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  20.02.19 - 08:07
תחילת כתבה

כל שחקן כדורגל ממתין לרגע שבו יפגוש את קבוצתו הקודמת ובעיקר אם היא זו שוויתרה על שירותיו. גם קשר הפועל חיפה, שלומי אזולאי, חיכה לרגע בו יפגוש את מכבי חיפה, הקבוצה בה שימש כקפטן עד לפני כחודש, אבל אתמול (שלישי) הוא חש כאבים בבטנו שהובילה אותו לבדיקה בה נמצא כי הוא סובל מדלקת בתוספתן.

"אזולאי לא רצה לפספס את המשחק, אז הוא שאל את הרופאים אם ניתן לדחות את הניתוח לפגרת הנבחרות וליטול אנטיביוטיקה", סיפרו בהפועל חיפה. "הרופאים הסבירו לו שתוספתן שיש בו דלקת עלול להתפוצץ וליצור בעיה חמורה. אנחנו מבינים כמה חשוב לו המשחק נגד מכבי חיפה וכמה הוא לא רצה להחמיץ אותו".

בשעות הערב אזולאי נכנס לניתוח שיגרום לו להיעדר מספר שבועות ובמועדון מקווים כי הוא ישוב במהרה ויוכל לסייע לקבוצה במשחקי הפלייאוף, כשהם מקווים שיצליחו לסיים את העונה בסדירה בטופ 6. אזולאי מצטרף לדור מלול המוצהב ברשימת הנעדרים. במועדון מנסים להכשיר את הקשרים, רסמוס סויסטד וריקי מיטרבסקי, ומקווים כי העובדה שהמשחק רק ביום שני תסייע להם.

בקבוצה היו מרוצים מהיכולת שהציגו השחקנים במשחק האימון אתמול נגד קבוצת הנוער (0:3). בהפועל חיפה מצפים כי דווקא בדרבי ישובו השחקנים להציג את היכולת שהציגו לפני החודש האחרון שסיבך את הקבוצה במאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון.

בשלושת מחזורי הסיום של העונה הסדירה, תפגוש מחזיקת הגביע את מכבי חיפה, הפועל באר שבע והפועל רעננה. הפער מהפועל באר שבע והפועל חדרה שנמצאות במקום החמישי והשישי בהתאמה הוא שתי נקודות כשנותרו עוד תשע נקודות בקופה.

הדפס