מכבי תדון על הארכת חוזים רק אחרי זכייה באליפות

הצהובים השהו חלק מההכנות לעונה הבאה עד שיבטיחו את התואר. עטר יישאר, טיבי לא ואלי דסה יעזוב לקבוצה באירופה. השחקן שאיביץ' הכי רוצה בקיץ: פאטוס בצ'יראי הלוהט

תומר לוי
תומר לוי  20.02.19 - 13:15
תחילת כתבה

במכבי תל אביב החליטו לדון על עתידם של שחקנים שמסיימים חוזה בקיץ רק אחרי שהקבוצה תבטיח באופן סופי ומעשי את הזכייה בתואר האליפות. במוקד: אלירן עטר, שהצהובים יממשו את האופציה עליו אבל הוא דורש חוזה לשנתיים.

מלבד החלוץ, גם איתן טיבי מסיים חוזה בן שלוש שנים במכבי תל אביב. גם על הבלם יש למועדון אופציה להארכת ההסכם, אבל במקרה שלו ההערכות הן שהאופציה לא תמומש. גם אלי דסה, כידוע, מסיים את החוזה שלו בקיץ וההערכה היא שיעבור לקבוצה אירופית כשחקן חופשי.

בהנחה שפרדראג ראיקוביץ' יעזוב בתום העונה, מכבי תל אביב תתחזק בשוער ובחלוץ זרים. במידה שהסרבי יעזוב, הצהובים ינסו להשיג את פאטוס בצ'יראי הלוהט ממכבי נתניה. זה לא סוד שהמונטנגרי של דראפיץ' וברדה הוא השם המועדף על ולדימיר איביץ' ויש שטוענים שאפילו ויתר על החתמת חלוץ בינואר מתוך מטרה לצרף את בצ'יראי בקיץ.

בינתיים, במכבי תל אביב סופרים 400 אלף יורו נוספים שהעשירו את קופת המועדון בזכות עסקת העברת מאוויס צ'יבוטה מבני יהודה ללודוגורץ הבולגרית. במועדון מצפים לאיצטדיון מלא במשחק מול מכבי פ"ת בשבת ומקווים שהרבה משפחות ינצלו את השעה המוקדמת ויגיעו לתמוך. אורוש ניקוליץ', שעדיין סובל מווירוס, ייעדר גם הפעם.