בלבול מתלבט בין אבו-פאני לפלקושצ'נקו

מאמן חיפה לא תרגל הרכב. גורם: "המטרה: לסיים במקום השני"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.03.19 - 10:33
תחילת כתבה

מכבי חיפה משלימה את ההכנות לקראת המשחק מחר (שבת) מול בני יהודה. מרקו בלבול, כהרגלו, לא תרגל הרכב. בשל היעדרו של איסומעילה סורו, שיחמיץ את המשחק בשל האדום שספג נגד מכבי תל אביב בשבוע שעבר), המאמן מתלבט האם לפתוח עם קשר נוסף במקום עם בלם שלישי.

רז מאיר צפוי להמשיך באגף שמאל, ויקווה לנצל את חסרונו של שי קונסטנטין הפצוע. אם חיפה תחליט בכל זאת לפתוח עם ארבעה בהגנה, יהיה זה רמי גרשון שיפתח כמגן שמאלי. ג'ורג' מנדז'ק ייעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים, ומי שנאבקים על המשבצת שלו בהרכב הם שניים: מוחמד אבו פאני, שחוזר מהרחקה, ומקסים פלקושצ'נקו.

בחיפה אישרו היום, כי אכן הוגשה לשון וייסמן הצעה מוואקר אינסברוק האוסטרית. בתגובה, הירוקים הניחו על השולחן הצעה משופרת לחלוץ, ובשיחות עם חבריו, הוא נשמע מעדיף את האפשרות להישאר בכרמל על מעבר לאוסטריה. המשמעות היא שגם בעונה הבאה, מוחמד עוואד יהיה שלישי ברוטציה אחרי וייסמן וירדן שועה, ואם ניקיטה רוקאביצה יישאר בסופו של דבר, ייתכן כי ייאלץ לחשב מסלול מחדש. הירוקים טרם הודיעו לאוסטרלי אם ברצונם לממש את האופציה עליו, אך בכל מקרה החלוץ יצטרך להפחית משכרו על מנת להישאר.

"המטרה היא לסיים את הליגה במקום השני", אומרים בכרמל, ומוכנים לשלם בהתאם: כפי שפורסם כאן, אם הירוקים יחזקו לאירופה אחרי ארבע שנים, בלבול יזכה למענקים וחוזהו צפוי להשתדרג.

הרכב משוער: גיא חיימוב, ארנסט מאבוקה, עופרי ארד, אעיד חבשי, אטיין ריינן, רז מאיר, מוחמד אבו פאני (מקסים פלקושצ'נקו), נטע לביא, כרים פריי, ניקיטה רוקביצה, ירדן שועה.