העירייה להפועל ת"א: בלומפילד יהיה מוכן

האדומים קיבלו הבטחה לפתוח את עונת 2019/20 באצטדיון החדיש. בשבוע הבא: רפואה ייפגש עם האחים ניסנוב להכנות הסגל לעונה הבאה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.03.19 - 15:22
תחילת כתבה

אחרי התוצאות האחרונות בהפועל ת"א מרשים לעצמם להתכונן לעונה הבאה, כשהשאלה המרכזית היא באיזה אצטדיון הקבוצה תשחק. עיריית ת"א הבהירה לראשי המועדון כי בלומפילד המחודש יהיה מוכן לפתיחת עונת 2019/20, דהיינו בחודש אוגוסט הקרוב. הבעלים אף הוזמנו לסיור באצטדיון במהלך השבוע הבא, אם כי לא הוגשה הבטחה בכתב. כידוע, מאז החל השיפוץ באיצטדיון ביפו בעונת 2016/17 האדומים נדדו לאצטדיון המושבה.

בתוך כך, קובי רפואה צפוי להיפגש עם הבעלים במהלך השבוע הבא לגבי העונה הבאה. סגל השחקנים יושפע כמובן אוטומטית מהתקציב שיעמידו ארבעת הבעלים, איציק ושרון ניסנוב, זאב גרינברג, ומאיר תושב (נציגו בארץ בועז תושב) ובשלב הזה התקציב עדיין לא ברור.

בעוד שלהרבה שחקנים יש חוזים לעונה הבאה כמו אוראל דגני, ניר לקס, רמזי ספורי, אחמד עאבד, רועי זיקרי, מרווין פירסמן ונוספים, ישנם מספר שחקנים שאין להם חוזה מובטח אך למועדון יש אופציה עליהם.

כבר פורסם כאן בעבר כי האדומים יממשו את האופציה על רובי לבקוביץ' וקלאודימיר פריירה, כשרפואה צריך לקבל החלטה על שחקנים נוספים כגון עידן כהן ושחק הירש. להפועל יש אפשרות לממש את האופציה עד מאי, כשכרגע עושה רושם שהמגן הימני ישאר. נריוס ואלסקיס לא צפוי להמשיך.