הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תהליכי בנייה: כל השינויים שבית"ר צפויה לעבור בקיץ

הצהובים מהבירה עשויים להבטיח הישארות מול מכבי פ"ת ופניהם מועדות לעונה הבאה. העתיד של בוזגלו, אלה שישוחררו וגם שני השחקנים שחוגג יתקשה להשאיר. תמונת מצב

תומר לוי
תומר לוי  12.04.19 - 11:28
תחילת כתבה

אחרי הניצחון ביום שני האחרון על הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים יודעת שהיא קרובה מאוד להבטיח הישארות, אולי אפילו כבר מחר (שבת), מול מכבי פתח תקוה בטדי. יעקב בריהון ואופיר קריאף צפויים לפתוח בהרכב של הירושלמים, בידיעה שניצחון עשוי להבטיח להם את המקום בליגה הבכירה לעונה נוספת.

וכשהדרך כמעט הושלמה, מתפנים בבית וגן לחשוב כבר על העונה הבאה: המועמד המוביל לעמוד על הקווים היה ונותר רוני לוי, אם כי גם שמו של פאקו אייסטראן (שזכה בטרבל עם מכבי ת"א לפני ארבע שנים) עולה תכופות בדיונים על המאמן. כאמור את המאמן והצוות המקצועי יבחר יוסי בניון, שישמש כמנהל המקצועי של בית"ר.

באשר לרכש, בקבוצה עדיין מעוניינים, כפי שפורסם, בשי קונסטנטין ואיסמעילה סורו מבני יהודה. מי שבוודאות יעזבו את הקבוצה, הם החלוץ הרומני מיחאי וודוץ והקשר הגנאי אנתוני אנאן. השניים, שלא הרבו לשחק, אכזבו את הצוות המקצועי והניהולי, ויסיימו את הקדנציה שלהם בישראל אחרי חצי עונה בלבד.

גם שמואל שיימן אמנם מחזיק בחוזה לעונה הבאה, אבל צפוי לעזוב. ההחלטה לגבי מאור בוזגלו תתקבל יחד עם המאמן החדש (במידה וירצה את שירותיו של הקשר), ובמידה והתשובה תהיה חיובית, זה כנראה יהיה בחוזה נמוך יותר.

חוגג מעוניין להשאיר בקבוצה את פרדי פלומן ואנטואן קונטה, אבל אם תגיע הצעה גבוהה על אחד משניהם, בית"ר תשחרר אותו. טל בן-חיים, דוד קלטינס, אור זהבי (שחתם רק לאחרונה על חוזה חדש) ואופיר קריאף צפויים להישאר, ובקבוצה מעריכים שגם דן איינבינדר ועידן ורד, המחזיקים בחוזים לשנתיים נוספות, ימשיכו ללבוש צהוב-שחור.