הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה בב"ש: "אפילו חצי אצטדיון לא הצביע לאלונה"

למרות התסכול מתוצאות הבחירות, הבעלים צפויה להמשיך ולתמוך באדומים גם בעונה הבאה. יחד עם זאת, במועדון מתכוננים לירידה בהשקעה הכספית ולשחרור שחקנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.04.19 - 11:54
תחילת כתבה

אלונה ברקת לא תהיה בכנסת הבאה. כך התברר מתוצאות הבחירות הסופיות, שהתפרסמו אמש (חמישי), מעט אחרי חצות. רשימת הימין החדש, בה הוצבה ברקת במקום השלישי, זכתה ל-3.22% בלבד מקולות הבוחרים, שלוש עשיריות האחוז פחות מאחוז החסימה. כצפוי, בעלי הפועל ב"ש מאוכזבת מאוד מהתוצאות, אבל במועדון משוכנעים שהיא תמשיך לתפקד כבעלי הקבוצה. זאת, למרות שטרם הודיעה באופן רשמי לאן פניה כעת.

"ברור שברקת תהיה מאוכזבת", אמר גורם בקבוצה, "פחות מחצי איצטדיון הצביע לה" (מפלגת הימין החדש קיבלה 4,489 קולות בלבד בקלפיות בבאר שבע). כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, אוהדי האלופה מתכננים מפגן תמיכה בבעלים כבר במשחק ביום השני הקרוב נגד מכבי ת"א, אליו היא גם צפויה להגיע, ובוודאי לאחר מכן במשחקים שייערכו באצטדיון טרנר. אסי רחמים יחזיר את זכויות הניהול, שניתנו לו כפיקדון בתקופת הבחירות, וראש העיר רוביק דנילוביץ כבר פועל לסייע לקבוצה עד כמה שניתן, על מנת שתוכל להמשיך ולהיאבק על תארים.

ומה הלאה? בתור בעלי הקבוצה, ברקת עדיין חתומה על ערבויות בבקרת התקציבים, ויודעת שתצטרך לעמוד בהתחייבויותיה לחוזים "שמנים", עליהם חתום המועדון והיא בראשו. עם זאת, במועדון מעריכים שעל אף הבטחתה המקורית, שהתקציב לא יופחת, ההשקעה תרד משמעותית וחלק נכבד מהשחקנים יבקש לעזוב. בין השמות שהוזכרו הם שחקנים דוגמת עדן בן בסט, חן עזרא ואריאל הרוש, שכבר מחפשים קבוצות על אף ששלושתם מחזיקים בחוזים לשנים הבאות בב"ש.

ואחרי כל החישובים והספקולציות, יש גם משחק ביום שני הקרוב, נגד מכבי ת"א ובב"ש ממשיכים להתכונן אליו. "המטרה שלנו היא להיות הקבוצה הראשונה שמנצחת את האלופה בליגה, ולהגדיל את הפער מהמקומות השלישי והרביעי", אמרו בקבוצה. בצוות המקצועי משוכנעים שמיגל ויטור יהיה כשיר להתמודדות. הבלם הפורטוגלי ינסה להתאמן היום, לאחר שנעדר מאימונים בתחילת השבוע בשל רגישות בשריר. חן עזרא וחאתם עבד אל חמיד ימשיכו להיעדר בגלל פציעות, ובכר יחסר גם את קווין טאפוקו (צהובים), כשהדילמה היא האם לפתוח עם ג'ון אוגו, שלא צפוי להמשיך בקבוצה בעונה הבאה, או עם אריק סאבו בקישור.