הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הצעה: מאמן שישתלח בשופט יורחק מ-3 משחקים

ההתאחדות תצביע לגבי החמרה בעונשים, גם כלפי בעלי קבוצות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.04.19 - 08:34

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

הנהלת ההתאחדות לכדורגל שתתכנס בקרוב תכריע בין היתר אם לקבל את הצעת יושבת ראש איגוד השופטים החדשה, רונית תירוש, והסכמת אבי הדין העליון, השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, באשר להשתלחות של בעלי תפקידים נגד שופטים.

על פי ההצעה שתובא לאישור, בעלי קבוצה שישתלח בשופט בסיום המשחק בפניו או בתקשורת יעמוד לדין וייקנס ב-30 אלף שקלים. אם יעבור שוב את אותה העבירה, הקנס יגדל ועשוי להגיע גם ל-60 אלף שקלים. אם יהיה מדובר במאמן שיעבור את הגבול בהתבטאויותיו, הוא יורחק כמו באנגליה משלושה משחקים מבלי יכולת לערער.

בינתיים הוחלט שמי שינהל את המשחק בין מכבי ת"א להפועל ב"ש ביום שני הקרוב הוא איתן שמואלביץ'. המשחק יהווה עבורו הכנה לגמר גביע המדינה, אותו ינהל לראשונה בקריירה, ב-15.5 בין בני יהודה למכבי נתניה. אלון יפת היה רוצה לשפוט את הגמר ולפרוש אחריו בדרך לתפקיד באיגוד, אבל העובדה שנתניה, אותה הוא לא שפט מעולם מאחר וגר בעיר, גרמה לכך שהוא אפילו לא היה בתכנון לנהל את משחק הגמר בפעם הרביעית בקריירה הארוכה שלו.

לירן ליאני ינהל את המשחק בין מכבי חיפה למכבי נתניה. אוהד אסולין ישפוט משחק נוסף בפלייאוף העליון בין הפועל חדרה לבני יהודה. בפלייאוף התחתון למשחק התחתית המותח בין מ.ס אשדוד לבני סכנין שובץ השופט הבכיר של ישראל, אוראל גרינפלד. ארז פפיר ישפוט ב'מושבה' במשחק בין הפועל ת"א להפועל ק"ש. דניאל בר נתן ינהל את המשחק בשבת ב'סמי עופר' בין הפועל חיפה להפועל רעננה, וגל ליבוביץ' ישפוט בטדי במשחק בית"ר ירושלים למכבי פ"ת.