יורש לסורו? קשר קמרוני ייבחן בבני יהודה

איוון מהנבחרת הצעירה נחת. חוזהו של אשכנזי ישודרג

תומר לוי
תומר לוי  15.04.19 - 12:02
תחילת כתבה

בני יהודה ויובל אשכנזי המשיכו אתמול (ראשון) את העונה הטובה שלהם עם ניצחון 2:3 על הפועל חדרה, שהעלה אותם למקום הרביעי. הקשר ששטורם גראץ עוקבת אחריו, כבש צמד ולאור יכולתו הוא בכל מקרה יקבל חוזה משודרג לקראת העונה הבאה.

"הצמד שלי? זה לא אני, זה כל הקבוצה שנתנה את הכל", אמר אשכנזי שדיבר על השיפור ביכולתו, "אני עובד מעבר לאימונים באופן פרטי, צופה בווידאו של הטעויות שלי כל הזמן ומנסה להשתפר כמה שיותר. אני עובד קשה ונותן את הנשמה באימונים".

בני יהודה ניצחה למרות חסרונם של מאוויס צ'יבוטה ויאקוב סילבסטר. "יש לנו קבוצה מצוינת", אמר אשכנזי, "גם אם חסר שחקן או שניים משמעותיים, אנחנו עדיין ממשיכים להציג יכולת גבוהה".

בנוסף לאשכנזי, גם דולב חזיזה שנמצא בתקופה טובה יקבל חוזה חדש ואמור לחתום לשנתיים נוספות. איציק עזוז יחתום לעוד עונה, בעוד קרלוס קוויאר ודן מורי עדיין לא סגורים לעונה הבאה. יש התעניינות רבה בצמד הבלמים לקראת העונה הבאה.

בתוך כך, הבוקר הכתומים הודיעו על כך שאקולו מאלולו סרג' איוון, קשר קמרוני בן 20, המשחק בנבחרת עד גיל 23 של קמרון, הגיע היום לשבוע מבחנים בקבוצה, בסיומם יוחלט אם להחתימו לעונה הבאה.

הדפס