"לפעמים אתה ראוי לנצח 0:4 ומסתפק ב-0:0"

מאמן מכבי ת"א איביץ' פירגן לשחקנים שלו, אבל החמיא גם לב"ש: "בטוח שתחזור להוות יריב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.19 - 23:02
תחילת כתבה

האלופה הנכנסת מכבי תל אביב רצתה להעביר מסר לאלופה היוצאת הפועל באר שבע והיא אכן שלטה, לחצה והגיעה להזדמנויות, אבל הרבתה להחמיץ הערב (שני) וסיימה ב-0:0 מאכזב, שלפחות השאיר אותה בלתי מנוצחת והשלים עבורה שנה קלנדרית שלמה ללא הפסד במסגרת הליגה.

אחרי הכישלון עם מפלגת "הימין החדש" בבחירות, אלונה ברקת חזרה ליציע אבל חזתה במשחק חלש מצד השחקנים שלה, שאמנם התעוררו לקראת הסיום אבל לבטח לא היו ראויים ליותר מנקודה מול הקבוצה שלקחה מהם בחזרה את שרביט השליטה בכדורגל הישראלי.

"אני מאמין שהגיע לנו יותר מנקודה כי היינו קבוצה היותר טובה לאורך המשחק", ניתח מאמן מכבי תל אביב ולדימיר איביץ'. "החמצנו הרבה מצבים, אבל כל הכבוד לשחקנים על המלחמה עד הסוף והרצון לנצח. לא יודע מה הייתה המטרה של הפועל באר שבע במשחק, אבל המטרה שלנו הייתה לנצח. ככה זה כדורגל - לפעמים אתה ראוי לניצחון של 0:3 או 0:4 ובסוף מסיים ב-0:0".

איביץ' נשאל האם הוא חושש שהפועל באר שבע תחזור לאתגר את מכבי תל אביב במירוץ האליפות בעונה הבאה והחמיא ליריבה: "בוודאות. הם הראו כבר בעבר שהם מסוגלים לזה עם שלוש אליפויות, זו אחת הקבוצות הכי איכותיות בליגה והיא תהווה יריב בעתיד".

הדפס