בכר: "אלונה צריכה זמן לעכל את האכזבה"

מאמן ב"ש הודה: "מכבי ת"א קבוצה טובה יותר מאיתנו כרגע. צריך לדעת גם לא להפסיד"

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.04.19 - 23:18
תחילת כתבה

הפועל באר שבע כבר מזמן לא חלק ממאבק האליפות בעונה הנוכחית, כך שהבשורה הכי גדולה מהמשחק שלה הערב (שני) מול מכבי תל אביב הייתה החזרה של אלונה ברקת ליציע, אבל גם זה לא עזר לאדומים והם גירדו בקושי 0:0 מאכזב.

הבעלים שבה למגרשים אחרי הכישלון הצורב עם מפלגת "הימין החדש" בבחירות, אבל לא זכתה לנחת מצד הקבוצה שלה וראתה את מכבי תל אביב שולטת ברוב הדקות וגם ראוייה לניצחון מול האלופה היוצאת.

"תכנית המשחק שלנו הייתה לא לספוג", הודה מאמן הפועל באר שבע ברק בכר בסיום. "במחצית השניה שיפרנו את הנוכחות שלנו ברחבה, אבל לא היינו מספיק מדויקים. ברור שמכבי תל אביב שלטה, כרגע היא קבוצה יותר טובה והיינו צריכים לעשות את ההתאמות ולדעת גם לא להפסיד במשחק כזה. יכול להיות שאם היינו משחקים התקפי יותר היינו מנצחים, אבל אולי היינו מפסידים. בדיעבד כולם חכמים".

על החזרה של אלונה ברקת למגרשים אחרי הכישלון בבחירות: "זה לא אמור להשפיע עלינו. אנחנו מאוכזבים בשבילה וגם אני מבחינה אישית, אני חושב שהיא הייתה יכולה לעשות הרבה דברים בפוליטיקה ומקווה שגם תעשה זאת בעתיד. לצערי זה לא יקרה כרגע. אם היא תחזור למשרה מלאה בקבוצה? היא צריכה זמן לעכל את האכזבה ואז נראה מה התכניות שלה".

"רציתי מאוד לכבוש, אבל שיחקנו מול קבוצה טובה ומגיע לה כל הכבוד", אמר בן שהר. "ברק בכר דווקא הכין אותנו למשחק התקפי, אבל יש מצבים שפחות הולך וחבל. במשחקים כאלו עדיף לא להפסיד וזו נקודה חשובה עבורנו. נותרו לנו עוד שישה משחקים חשובים ואנחנו רוצים להצליח כדי להגיע לאירופה". על סיפור אלונה ברקת והבחירות: "זה לא חילחל אלינו. היא כבר הצהירה שהיא תמשיך לנהל את הקבוצה ולהביא כסף".

הדפס