אליסון דוס סנטוס עשוי להצטרף ליאנינה היוונית

הבלם הברזילאי לא נמצא בתוכניות של מכבי חיפה ומחפש קבוצה חדשה. אקס הירוקים, קלאוס, תיווך בין הצדדים. שון ויסמן שוב לא יכלל בסגל של בלבול למשחק הקרוב מול ב"ש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.04.19 - 11:23
תחילת כתבה

הקבוצה היוונית פאס יאנינה מעוניינת באליסון דוס סנטוס. הבלם הברזילאי, שלא נמצא בתוכניות של מכבי חיפה, מחזיק בחוזה לעונה נוספת, אבל כבר הבהיר כי בקיץ הוא מתכוון לעזוב את הכרמל וכי נשאר בישראל רק בשל סיבות אישיות שקשורות לאשתו.

את החיבור בין הצדדים עשה סטפנוס (קלאוס) אתנסיאדיס, שעבר לשחק בקבוצה היוונית אחרי שלא הצליח להרשים בשורות מכבי חיפה ושוחרר אחרי שהגיע להסדר מול הירוקים. המאמן מרקו בלבול כבר הבהיר לסוכניו של הבלם כי הוא לא בתוכניות המקצועיות, ולטובת עתידו המקצועי כדאי שיחפש קבוצה אחרת.

הידיעה, שפורסמה אתמול (חמישי) בערוץ הספורט לפיה השחקנים כועסים כי בצוות המקצועי החליטו על אימון בשבת בבוקר, כמה שעות אחרי ליל הסדר, גרמה לבלבול לשנות את התוכניות ולהעביר את האימון לשבת בערב. לקראת המשחק מול הפועל ב"ש בשני בטרנר, נראה כי המאמן לא יבצע יותר מדי שינויים בהרכב. בלבול היה מרוצה מדקות רבות במשחק הניצחון על מכבי נתניה, שהיה הראשון של הירוקים בפלייאוף העליון וקירב אותם להשגת המטרה - כרטיס לאירופה.

בחיפה הבהירו כי המו"מ מול שחקני בית כמו עופרי ארד ואעיד חבשי יימשך, שכן במועדון בטוחים שהשניים יחתמו על חוזים ארוכי טווח. שון ויסמן ימשיך לא להיכלל בסגל. החלוץ החליף סוכן ומשוכנע שימצא קבוצה בחו"ל, נוכח העובדה שהוא יהיה חופשי בקיץ.