"ב"ש? מועדון עם שאיפות. באירופה היא מוכרת לכולם"

החלוץ חוסה אנחל קורייו, שסיכם עקרונית בבירת הנגכ, התייחס לראשונה למעבר הצפוי: "כל שחקן ירצה לקחת בה חלק". מיגל ויטור יחזור מהפציעה להתמודדות מול מכבי נתניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.04.19 - 12:57
תחילת כתבה

בהפועל ב"ש אישרו הבוקר (שישי) באופן רשמי את הסיכום העקרוני עם החלוץ, חוסה אנחל קרייו מקורדובה הספרדית. במועדון הבהירו כי השחקן יגיע בתנאי והקבוצה לא תשרוד בליגה השנייה, דבר שיהפוך את החלוץ הגבוה (190 ס"מ) לשחקן חופשי.

קורדובה, המשחקת בליגת המשנה בספרד, רחוקה 10 נקודות ממקום מבטחים שנותרו עוד 24 נקודות בקופה. במחזור הקרוב בראשון תפגוש הקבוצה האנדלוסית את ריאל אוביידו כשניצחון יקרב אותה לפלייאוף לעלייה ל-לה ליגה.

"בשנים האחרונות כולם באירופה יודעים מי זו הפועל באר שבע. מועדון שמחתים שחקנים כמו איסאק קוואנקה ומנצחת קבוצות בכירות באירופה הוא מועדון עם שאיפות שכל אחד ירצה לקחת בו חלק", אמר קרייו בן ה-25 בהתבטאות ראשונה לערוץ הספורט. יש לציין כי החלוץ הספרדי שיחק בעבר גם במורסיה ובקאדיס.

בב"ש החליטו על שינוי תפיסה וכיוון בכל הנוגע לזרים. לא עוד רכישות של שחקנים עם רזומה מפואר, אלא שחקנים בטווח גילאים של 25 עד 28 שהקריירה שלהם עוד לא הגיעה לשיא. בעיקר הכוונה שלהביא שחקנים שרעבים להצליח ולהוכיח את עצמם. קרייו הוא אחד מאותם שחקנים שהסקאוט הראשי הנוכחי, אליניב ברדה צפה בהם והחליט להגיש עליהם הצעה.

בעלי המועדון, אלונה ברקת, תחליט על תקציב עונה הבאה אחרי שתשוב מחופשה אליה היא מתכוננת לצאת אחרי החג. "היא זקוקה למנוחה אחרי הכישלון בבחירות", אמרו בסביבתה של ברקת שתגיע למשחק מול מכבי חיפה ב'טוטו טרנר' ביום שני.

מיגל ויטור יחסר לברק בכר, אבל הוא לא סיים את העונה. הפורטוגלי יהיה כשיר למשחק הבא מול מכבי נתניה ובמועדון מקווים כי הפציעה בשריר הירך הקדמי תהיה האחרונה של הבלם שנפצע לא מעט בשנתיים האחרונות ומחזיק בחוזה לעוד שנתיים באלופה היוצאת. 

הדפס