חיים סילבס מעוניין בשלומי אזולאי החלוץ

הפועל חיפה תנסה לצרף את השחקן, שמסיים חוזה בסכנין

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.04.19 - 07:45
תחילת כתבה

עידן חיים סילבס בהפועל חיפה, שנפתח אתמול (חמישי) באופן רשמי, לא גרם לאווירה מיוחדת באימון, ועושה רושם שהתקופה הרעה שעוברת על המועדון, שלא ניצח ב-11 משחקי הליגה האחרונים, עדיין מורגשת. המאמן, שראה כמה שחקנים עם פרצופים שפופים וחסרי ביטחון, אסף את הקבוצה לשיחה קצרה ואמר: "תשאירו את המשקעים מאחור. תתחילו לחייך".

סילבס יעבוד בימים הקרובים עד למשחק מול האחרונה בני סכנין גם בפן המנטאלי. המאמן, שיפגוש את חברו הטוב אלדד שביט, מאמן היריבה, במשחקו הראשון על הקווים בהפועל חיפה, לא מתכוון לשנות יותר מדי מההרכב איתו פתח המאמן הקודם שרון מימר. שון גולדברג חזר לאימונים קלים ועשוי להיות כשיר, בעוד חן דילמוני ימשיך להיעדר בגלל פציעה.

"שום דבר לא חשוב, אלא רק המשחק מול סכנין. אחרי שנבטיח הישארות בליגה נתעסק בדברים האחרים", אמר המאמן לשחקנים. אבל מתחת לפני השטח סילבס כבר מכין את העונה הבאה. אחד מהשמות אותם ירצה לראות המאמן הוא שלומי אזולאי, חלוצה של בני סכנין שמסיים חוזה בקיץ. ריקי מיטרבסקי, ארנסטס שטקוס וראסמוס סויסטד לא יישארו כחלק ממהפכת הזרים, בעוד בגזרת הישראלים בן אז'ובל יעזוב. בעונה הבאה מתכוונים בכרמל להשאיל את ליאור ברקוביץ' על מנת שיקבל דקות משחק משמעותיות בליגה נמוכה יותר.

כמו כן, ביום שני יתקיים הדיון בערר שהגיש עו"ד תומר נגולה, פרקליטו של גבריאל תמאש. כפי שפורסם בערוץ הספורט, בית המשפט דחה את בקשת הבלם הרומני לצאת לאימונים ומשחקים, והשאירו במעצר בית מלא, ולכן הוגש ערר לבית המשפט המחוזי בלוד.

אתמול החל הדין המקדמי בתביעה שהגישה הקבוצה כנגד בית"ר ירושלים וניר קלינגר אצל הבורר תגר עמיאל. התביעה, שעמדה על 970 אלף שקלים, הופחתה לכ-630 אלף שקלים. את הפועל חיפה ייצג בדיון המנכ"ל אורן סטרלינג.

הדפס