נתניה אישרה לוורגוץ' לשוחח עם אנורתוסיס

היהלומים מצפים לקבל 2,000 כרטיסים נוספים לגמר הגביע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.04.19 - 08:40

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

יעזוב את ישראל? מכבי נתניה נתנה אור ירוק לברנקו ורגוץ' להתחיל במו"מ עם אנורתוסיס פמגוסטה. אתמול (חמישי), שוחח הבלם עם הצוות המקצועי וסיפר כי פנו אליו באופן רשמי והוא, שמחזיק בחוזה גם לעונה הבאה, צפוי לעזוב בקיץ. גם לא מן הנמנע שטים הויבך לא ימשיך.

השניים עוד ינסו להוכיח שהם ראויים להישאר כשיפתחו במשחק הקרוב מול הפועל חדרה במסגרת הליגה. אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון בפלייאוף העליון בשורות היהלומים מחכים לשלוש הנקודות הראשונות, כדי להשאיר לעצמם סיכוי לסיים במקום שיוביל לאירופה דרך הליגה, במידה שלא יצליחו להניף את גביע המדינה ב-15.5 מול בני יהודה.

במשחק מול חדרה יצטרכו המאמנים להסתדר ללא ויקי כחלון ופאטוס בצ'יראי המוצהבים, ועלי מוחמד שהורחק במשחק הליגה האחרון מול מכבי חיפה. יונס מלדה לא התאמן אתמול בגלל עומס אחרי ששיחק עם קבוצת הנוער, התאמן באולימפית ושותף במשחק מול מכבי חיפה.

בנתניה שבעי רצון לא רק מכך שקבוצת הבוגרים עלתה לגמר הגביע, כשאתמול גם קבוצת נערים ג' של המועדון עלתה לגמר הגביע מול הפועל חדרה. נערים א' הפסידו בחצי הגמר מול בית"ר ירושלים, אבל רוב הקבוצות במחלקה אותה מנהל זאביק זלצר, הגיעו לשלבים המתקדמים ביותר במפעל.

אחרי שאתמול נמכרו כל 12 אלף הכרטיסים שהועברו לקבוצה לקראת גמר הגביע מול בני יהודה, במועדון מצפים לקבל עוד 2,000 נוספים שאמורים להיות מופשרים בהקדם.