עידן כהן ייצא להתרשמות בלוס אנג'לס

המגן יעזוב? הפועל ת"א החלה במו"מ להארכת חוזהו של קאיו

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  22.04.19 - 23:40
תחילת כתבה

הנהלת הפועל ת"א מתכננת למנות בקרוב איש מקצוע שישמש כסקאוט ויהיה אחראי על הרכש לקראת העונה הבאה. המינוי הזה הוא בהמשך להחלטת הבעלים להיות אחראים על קביעת סגל השחקנים, בעקבות הטעויות שנעשו בעבר ועלו לא מעט כסף.

בתוך כך, אחרי שנדמה היה שקאיו, שמסיים חוזה בתום העונה, לא ישאר בחודורוב לערוץ הספורט נודע כי בסופו של דבר הוא עשוי להמשיך במועדון. בימים אלה החלו איתו מו"מ על הארכת החוזה בעקבות השיפור ביכולת במשחקים האחרונים.

במועדון החליטו גם לממש את האופציה על אולריש מלקה, שחתם בתחילת העונה ועבר בהשאלה להפועל לוד מהליגה הלאומית. על פי ההסכם שהיה לאדומים עם קבוצתו אקנאס הפינית, תמורת 40 אלף דולר הם ישלימו את הרכישה שלו, ובעקבות המלצות של גורמים מקצועיים שעקבו אחריו במהלך העונה, החליטו בהפועל להשלים את המהלך. ייתכן מאוד כי גם בעונה הבאה השחקן יושאל לקבוצה אחרת על מנת להשתפשף, כשבחודורוב בונים עליו רק עתידית.

הנהלת הקבוצה אישרה למגן עידן כהן לצאת להתרשמות בלוס אנג'לס FC מליגת ה-MLS. המגן הימני צפוי לצאת להתרשמות בת 10 ימים מיד בתום העונה באחת הקבוצות הבכירות ב-MLS, אותה מאמן בוב ראדלי. מדובר בזימון יוקרתי עבור כהן, שמחזיק בדרכון אמריקאי. מי שתיווכו בין הצדדים הם סוכני השחקנים אדם קידן ואיתמר קינן. 

הבעלים איציק ניסנוב אמר: "עידן עשה התקדמות גדולה בשנתיים האחרונות. מדובר בשחקן מוכשר, תוצרת מחלקת הנוער של המועדון. לא נמנע מהשחקנים שלנו לנסות ולהתקדם מקצועית וכלכלית ולכן אישרתי בשמחה לעידן לצאת להתרשמות בארה"ב". חשוב לציין כי לשחקן אין חוזה בהפועל אלא רק אופציה.

הדפס