"תמאש השתולל, אז נתנו לו כדור הרגעה"

נחשפה התכתבות בין נקש למנכ"ל הפועל חיפה. ברומניה לועגים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.05.19 - 08:27
תחילת כתבה

גבריאל תמאש שוחרר ממעצר הבית ויתחיל לרצות היום (רביעי) את עבודות השירות בביה"ח רמב"ם שבחיפה במשך חודשיים. מאחורי הקלעים ממשיכה להתחולל דרמת ענק בעניינו של בלם הפועל חיפה, כשאמש יואב כץ ואורן שטרלינג חשפו אירוע חמור מיום העצמאות, במהלכו, לטענתם, הוכנס כדור למשקה של השחקן שגרם לו לסחרור ועקב כך הוא התקשר לכץ וביקש לעזוב את המועדון.

שטרלינג טען כי איש העסקים המזוהה עם הפועל חיפה צחי נקש אישר לו בהודעת ווטסאפ שאכן כדור הרגעה הוכנס לו למשקה, אך ללא ידיעתו של נקש. הוא הכחיש את הטענות, אך לאתר ערוץ הספורט התגלתה התכתבות בין שטרלינג לנקש המאשרת את הטענות של המנכ"ל בה נכתב בין היתר: "תמאש השתולל אז ניסו לתת לו כדור הרגעה". תגובתו טרם התקבלה.

לאחר חשיפת המקרה השחקן ירד למחתרת ומדבר עם מקורביו בלבד שסיפרו: "הוא במצב רוח ירוד, לא מצליח לרדת מהכותרת. הוא נמצא באמצע מלחמה עם ידיים כבולות. ברומניה מרסקים אותו". התקשורת הרומנית "חוגגת" על המקרה ושייכה זאת לאירועים נוספים בהם היה מעורב.

תמאש מחזיק בחוזה לעונה הבאה בהפועל חיפה, אך בעקבות ההתפתחויות האחרונות לא ברור אם ימשיך במועדון, למרות שיש גורמים בהפועל חיפה המעוניינים לראותו נשאר. הבלם יוכל לעזוב את ישראל רק בתום עבודות השירות.

בהפועל חיפה מתכוונים להמתין לתמאש עם מחנה האימון, כשאימוני הפתיחה יתקיימו בשעות אחר הצהריים, כדי שיוכל להגיע לאחר עבודות השירות. השחקן עצמו טרם הגיב לאירוע שארע ביום העצמאות וכן לערב בו נעצר.

בינתיים, תמאש התייחס לסאגה בעצמו ופרסם ברשתות החברתיות פוסט נוקב: "לפעמים אנשים מנסים להרוס אותך בגלל החוזק שלך. זה לא בגלל שהם לא רואים את זה, אבל בגלל שהם שהם לא רוצים שזה יתקיים".