שרצקי: "מי שרוצה את שמיר, שיכין מיליון יורו"

יהיה האקזיט הבא של הבעלים? ק"ש הודתה להדרי וממתינה לדגו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.05.19 - 09:22
תחילת כתבה

הפועל קריית שמונה סיימה את אחת העונות הרעות ביותר שלה בשנים האחרונות ואחת מנקודות האור שלה היה ללא ספק עדן שמיר. בשורות הצפוניים מעריכים שאחת הגדולות בישראל תפנה אליו, כמו כן נבדקות אופציות באירופה. ייתכן שהקפטן יהיה האקזיט הבא של איזי שרצקי, לאחר שבעונה שעברה נייג'ל האסלביינק נמכר להפועל באר שבע תמורת 1.7 מיליון יורו. הבעלים כבר הכריז: "מי שרוצה את שמיר שיכין מיליון יורו".

ק"ש נשארה בליגת העל במחזור האחרון ויודעת למי להודות. המועדון הצפוני פרסם הודעה רשמית בה פרגן לשמעון הדרי, שהתגייס למשימה וישוב להפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית: "אחרי שנרגענו מעט, מועדון הכדורגל קריית שמונה רוצה להודות לאיש המיוחד והמוכשר. תודה למאמן שמעון הדרי על התגייסותו בשבוע הגורלי שעבר על המועדון למען השארת הקבוצה של העיר שלו בליגת העל. שמעון הגיע עם טירוף בעיניים, חדור מוטיבציה וידע בדיוק כיצד להרים את השחקנים ולהכין אותם לרגע הסיום הקריטי של העונה וכמובן בסופו של דבר להשאיר את קריית שמונה בליגת העל. תודה שמעון והמון הצלחה".

כעת במועדון ממתינים לחתימה הרשמית של מסאי דגו, שנמצא כעת במאבקי ההישרדות עם הפועל פתח תקווה. דגו וקבוצתו רחוקים נקודה אחת בלבד מהמקום המוביל למשחקי המבחן ובשישי יערך המחזור האחרון בפלייאוף התחתון של הליגה הלאומית. לאחריהן יתפנה דגו להכנות של ק"ש, בעוד במועדון אין כוונה להיפגש עם שחקנים ולחתום לפני שיחתום על חוזה.

עבור ק"ש הייתה זו עונה מאכזבת ולא מן הנמנע שיהיו שינויים בסגל. מהדי זועבי, שהושאל בתחילת העונה לאחי נצרת ורותם חטואל, שהושאל בינואר להפועל עכו ישובו למועדון.

הדפס