יסרב להפועל חיפה? אשדוד תלחם על גורדנה

בן זקן יציע לקשר חוזה ארוך בתקווה לבנות את הסגל סביבו

גיל לוין
גיל לוין  15.05.19 - 16:11
תחילת כתבה

למרות מסע הישרדות קשה, בתקופה האפלה והמתוחה ביותר שידעה מ.ס אשדוד, מצאו עצמם שחקני הקבוצה פורחים ומפגינים כישורים מול כל הליגה. כעת, כשההצעות לא מאחרות לבוא, הקבוצה מנסה לשמור על שחקני המפתח בסגל, כשהיא מבינה שתיאלץ להכניס את היד עמוק לכיס.

אחד מגיבורי המאבק שבלט במיוחד הוא רועי גורדנה. הקשר, שהגיע בחלון ההעברות לאחר חצי עונה בסלאבן בלופו של ליגת העל הקרואטית, הפך לאחת הדמויות הדומיננטיות על כר הדשא ובחדר ההלבשה של הקבוצה מעיר הנמל.

המסע ההירואי עשה את שלו, ומלבד הפועל חיפה שכבר הגישה הצעה, גם הפועל חדרה והפועל תל אביב מגלות עניין בקשר. בינתיים, מ.ס אשדוד מודעת לחיזוריהן של הקבוצות בליגה ועושה מאמץ עיקש על מנת להשאירו. ג'קי בן זקן צפוי להציע לקשר חוזה לטווח הארוך, במטרה לבנות את הסגל החדש סביבו, כשעלתה גם האופציה כבר כעת לשריין אותו לצוות המקצועי בעתיד.

באשדוד מגדירים את גורדנה בתור "האדם להישען עליו", לאחר שנטמע בקבוצה והפך לשחקן מרכזי ומנהיג באופן טבעי. הקשר בן ה-28, שפיתח מערכת יחסים קרובה וטובה עם הנהלת המועדון, צפוי להיפגש עם בן זקן בימים הקרובים במטרה לנסות ולהגיע להסכם, בראייה לטווח הארוך, שירצה את שני הצדדים.

מלבד גורדנה, נעשים מאמצים רבים להשאיר גם את שגיב יחזקאל, שנוטה לחכות להצעות מקבוצות גדולות יותר, וכן את בן רייכרט, לו עדיין יש חוזה בזולטה וארחם הבלגית והשיקול העומד בפניו הוא בעיקר כלכלי.