ההפתעה של חדרה: פנתה לברקוביץ' שסירב

פרסום ראשון. גולן הגיש הצעה לקוסם: "הלוואי שהיה מסכים"

רז זהבי ויגאל גולדשטיין  16.05.19 - 09:18
תחילת כתבה

פרסום ראשון. בהפועל חדרה אוהבים לחשוב מחוץ לקופסא, ואחרי העזיבה של ניסו אביטן, הם שוב חשבו על הברקה, כזאת שבהחלט יכולה להפתיע רבים. לערוץ הספורט נודע לראשונה שהפועל חדרה פנתה לאייל ברקוביץ' והציעה לו להתמנות למאמן הקבוצה במקומו של אביטן. היועץ המקצועי, אורן גולן, שנחשב לסמכות המקצועית העליונה במועדון, פנה לשחקן העבר עם ההצעה, אולם הוא מצדו השיב כי בשלב זה הוא נמצא במקום אחר בחייו ולכן הוא נוטה לסרב.

"הלוואי שאייל ברקוביץ היה מסכים. הוא היה מחזיר מיידית את הצבע לפנים של אנשי המועדון, שחוו אתמול טראומה", אורן גולן אישר את הידיעה לערוץ הספורט, "אני עוד שבור וגמור מהדרך שבה ניסו אביטן בחר לסיים את דרכו אצלנו. אני מתכוון לנסות להמשיך לשכנע את אייל ואפילו להציע לו לבוא יחד עם אחיו, ניר ברקוביץ', כצוות".

הפנייה לברקוביץ' נעשתה לאחר שגולן הבין, שהוא יאלץ להמתין לפגישה עם ניר קלינגר , המועמד המוביל והמועדף, רק עד לאחר משחקה של בית"ר ירושלים מול אתלטיקו מדריד וההודעה הרישמית שצפוי קלינגר לקבל על סיום דרכו.

בתוך כך, השיחה עם ברקוביץ' הולידה מועמד אחר לתפקיד המאמן. במהלך השיחה הטלפונית, "הקוסם" המליץ לגולן למנות את יובל נעים, איתון גולן מתכנן להיפגש גם היום, כשגם אורי גוטמן ושרון מימר ברשימת המועמדים.

אז אולי ברקוביץ' לא ישתכנע, אבל בהפועל חדרה ממשיכים לחשוב על דרכים יצירתיות כדי שהקבוצה תמשיך לחוות הצלחות בליגת העל גם בעונה הבאה.