ניסו אביטן נפגש עם דן רומן, שצפוי לשמש כעוזרו

מאמן הפועל ת"א התחיל לעבוד. אנשי חדרה ביקשו ממנו לא לגרור אחריו אף אחד מהצוות המקצועי. רובי לבקוביץ' צפוי להישאר בתור שוער ראשון. קאיו לא ימשיך, מוליץ' מתנדנד

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  17.05.19 - 11:00
תחילת כתבה

ניסו אביטן החל לעבוד. אחרי שהוצג אתמול (חמישי) באופן רשמי וערך סיור במתחם האימונים בחודורוב, המאמן הטרי של הפועל ת"א קיים פגישות עם אנשי הצוות המקצועי. הראשון שבהם היה דן רומן, מי ששימש כעוזרו של אופיר חיים וגם של קובי רפואה. הפגישה הייתה חיובית מאד, אביטן התרשם מרומן והשניים אף כבר דיברו על ענייני עבודה.

נראה כי רומן צפוי להישאר ולתפקד כעוזרו של אביטן, כשבשלב הזה עדיין לא ברור אם המאמן יצרף עוזר נוסף. אנשי הפועל חדרה ביקשו מאביטן לא לקחת איתו לחודורוב אנשים מהקבוצה על מנת לא לפגוע בצוות המקצועי. מאמן השוערים של האדומים, עמי גניש, נפגש גם הוא עם אביטן והוא יישאר בצוות בעונה הבאה. מחר ייפגש אביטן עם מאמן הכושר עופר דורון.

בתוך כך, בימים הקרובים יגבש המאמן החלטות לגבי סגל השחקנים לעונה הבאה. בחודורוב הבהירו כי תהיה לו יד חופשית בבחירת השחקנים, כשהאחים ניסנוב אף טענו כי יקחו צעד אחורה בכל מה שקשור לפן המקצועי. בעקבות כך, למרות שהבעלים חשבו להשאיר את קאיו לעונה נוספת, נראה שהברזילאי, שסיים חוזה, לא ימשיך תחת אביטן. פייסל מוליץ', שיצא בהשאלה לבני יהודה ואמור לחזור להפועל, מתנדנד מאד ויתבקש ככל הנראה למצוא קבוצב אחרת.

רובי לבקוביץ' ימשיך להיות השוער הראשון גם בעונה הבאה, שכן אביטן מרוצה מהעונה שהייתה לו. אגב, בחודורוב מתכוננים לכך שאריק ינקו, שלא שיחק כל העונה ומחזיק בחוזה לשנה הבאה, יבקש לעזוב על מנת למצוא קבוצה שבה יעמוד בשער.

המטרה של אביטן היא לשמור על חוליית ההגנה כפי שהייתה העונה, ובעיקר על אדי גוטליב ואוראל דגני. לגבי גוטליב עדיין לא הגיעה הצעה רשמית כלשהי, למרות התעניינות של מספר קבוצות ברוסיה. לדגני יש סעיף יציאה לחו"ל העומד על 200 אלף דולר (בארץ 400 אלף דולר) והוא הצהיר כי החלום לשחק בחו"ל עדיין בוער בו, כך שלמרות שלשני הבלמים יש חוזה לעונה הבאה, יכולות להיות התפתחויות. רק במקרה שאחד מהשניים יעזוב, אביטן ישקול לצרף את דוד מתיאוס, שמסיים חוזה בחדרה ונחשב לשחקן חופשי.