מסאי דגו יוצג כמאמנה החדש של ק"ש

אחרי ששרד בלאומית עם הפועל פ"ת, המאמן יצטרף לצפוניים. סוקונה, גל לוי ודרור יגיעו?

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  18.05.19 - 12:40
תחילת כתבה

מסאי דגו שסיכם את תנאיו כמאמן עירוני ק"ש לפני מספר שבועות, הבטיח אתמול את הישארותה בליגה הלאומית של הפועל פתח תקווה ובימים הקרובים יוצג רשמית בקבוצה של איזי שרצקי. עוזרו, רן קוז'וק ששיחק בעבר בק"ש, יעשה גם הוא את הדרך צפונה.

לאחר שיוצג רשמית דגו יצטרך לקבל החלטות בנוגע לסגל שלו לקראת העונה הבאה. לק"ש יש אופציה על מספר שחקנים, וביניהם לירוי צעירי ויואל אבוחצירה, והחלטה בעניינם צריכה להתקבל. גד עמוס צפוי להמשיך לעונה שנייה.

דגו עשוי להביא עמו נדוניה מהפועל פ"ת. החלוץ הצרפתי אמאדו סוקונה כבש 13 שערים בסה"כ העונה, כשאתמול להט עם שלושער לרשתה של הפועל איכסל. החלוץ בן ה-26 גדל במחלקת הנוער של טולוז ושיחק בנבחרות הצעירות של צרפת. כזכור חאדג'י בארי סיים את דרכו במועדון ופינה מקום לחלוץ זר.

מלבד הצרפתי, יש שני שחקנים נוספים שעשויים לעשות את הדרך צפונה. הקשר גל לוי רשם עונת שיא מבחינתו כשכבש 11 שערי ליגה. הקשר בן ה-25 כבר שיחק בליגת העל במדי מכבי פתח תקווה, אך לא זכה להרבה הזדמנויות.

הקיצוני שגיא דרור רשם גם הוא עונה מרשימה, כשכבש עשרה שערים. דרור בן ה-23 רשם שמונה הופעות במדי הפועל רעננה בליגת העל. השלושה זכו לקרדיט רב ממסאי דגו לאורך העונה וכבשו 34 מתוך ה-50 שכבשה הקבוצה. בעונה שעברה צירף שרצקי שלושה שחקנים מליגה א', נירן רוטשטיין, יואל אבוחצירה ואלון בוזורגי.

הדפס