לקראת חדרה: השחקנים המוסלמים לא יצומו

ההחלטה התקבלה בגלל חשיבות המשחק. ישלימו את הצום בסופו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.05.19 - 07:08
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע יודעים שרק ניצחון הערב (ראשון) על הפועל חדרה ישאיר להם סיכוי לסיים את העונה במקום שיוביל לאירופה. אחרי שלוש אליפויות רצופות המועדון עבר העונה לא מעט קשיים, אך למרות הכל, נשאר לקבוצה של ברק בכר סיכוי אמיתי לסיים אותה בטעם טוב.

בכר עבר עם השחקנים על טעויות שביצעו וגם על דברים טובים שעשו בניצחון על בני יהודה. בב"ש לא מקלים ראש במשחק ויודעים ששחקני חדרה ירצו להוכיח למערכת ולמאמן הבא שיחליף את ניסו אביטן שפוטר, שהמקום שלהם הוא בליגת העל.

על פי האימון המסכם, נראה שבכר החליט לפתוח עם אריק סאבו בקישור על חשבונו של ג'ון אוגו המוצהב. בשל המצב בטבלה והחיסורים הרבים, השחקנים המוסלמים שצמים את צום הרמאדן לא יצומו היום וישלימו אותו בסיום הצום. "זה לא מובן מאליו", אמרו בב"ש. מי שלא ייקחו חלק במשחק הם קווין טאפוקו, בן ביטון וניב זריהן, שסיימו את העונה בעקבות פציעות.

בעניין אחר, הפיזיולוג, לוקאס בורטניק, סיים חוזה ולא ימשיך בקבוצה. הפולני, שסיים את עונתו הרביעית בבירת הנגב, יקבל חולצה ממוסגרת בטקס שייערך לכבודו לפני משחק הליגה האחרון נגד מכבי תל אביב בטוטו טרנר, שאחריו הוא יעזוב את הארץ. 

הרכב משוער: אוהד לויטה, חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, מיגל ויטור, אורן ביטון, מרואן קבהא, אריק סאבו, מאור מליקסון, חנן ממן, נייג'ל האסלביינק, בן שהר.