רשמי: מסאי דגו מונה למאמן עירוני ק"ש

אקס הפועל פ"ת חתם לעונה: "מגיע בלב שלם ועם רצון להצליח". בן שמעון הצטרף לעונה נוספת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  19.05.19 - 20:55
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי. כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, מסאי דגו מונה למאמנה החדש של עירוני קריית שמונה. המאמן נפרד אמש (שבת) מהפועל פתח תקווה לאחר שסייע לקבוצה להישאר בליגה והודיע כי הוא עוזב לק"ש, שם יוצג בקרוב.

"אני שמח להצטרף למועדון הכדורגל עירוני ק"ש. אני מגיע בלב שלם ועם רצון גדול להצליח. אני מודה לאיזי שנותן לי את ההזדמנות להצעיד את המועדון למקום לו הוא ראוי", אמר דגו.

עוד קודם, ברשתות החברתיות הוא סיכם את העונה: "הצטרפתי למועדון הענק הזה בזמנו הקשה ביותר, כשהוא בהליכי פירוק ובמצב קשה ולמרות זאת, מהשניה הראשונה הרגשתי את רוח המועדון, את הקהילה שעוטפת אותו בחום ואהבה ואת הרצון שלו להתקיים ולהתקדם".

עוד כתב המאמן: "הסביבה הקרובה אלי לא הבינה למה הרגשתי את החיבור הזה ומדוע בחרתי לקחת סיכון כה גדול, אשר היה עלול לפגוע לי בקריירה, אך הרגש גבר והחלטתי לקחת על עצמי את האחריות העצומה שבלהשאיר את המועדון הזה בליגה. בנינו סגל צעיר צנוע ומרענן ועבדנו קשה, לילות כימים, בכדי להסב אושר למשפחת הפועל פתח תקווה, ולהשאירה בליגה הלאומית".

דגו כבר החל לעבוד והחתים את מגנה השמאלי של הפועל קטמון ירושלים, אמיר בן שמעון. המגן החזיק במספר הצעות, אך ק"ש היתה ההצעה הרצינית ביותר של המגן בן ה-25 שכבש העונה שני שערים והיה אחד השחקנים הבולטים בשורות קטמון. בן שמעון חתם לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת.

בן שמעון גדל במחלקת הנוער של מ.ס. אשדוד, אביו, מירו נחשב לאחד מגדולי השחקנים במועדון ואף שימש כמאמנה. לאחר ארבע עונות באשדוד הוא נדד להפועל אשקלון, סניצה הסלובקית וכאמור העונה שיחק בקטמון.

בסגל של ק"ש היו העונה לא פחות משלושה מגנים שמאלים. אורי מגבו חתם בקיץ לשנתיים, נירן רוטשטיין הגיע מליגה א' ולא קיבל הזדמנויות ובינואר צורף קובי מור. לא ברור האם בן שמעון יגיע כמגן בכיר, אך לפחות אחד מהשלישייה צפוי לעזוב.