בנתניה החליטו: הויבך לא ישאר בעונה הבאה

אולסק וכחלון שוחחו עם האוהדים אחרי ההפסד: "לא נאכזב אתכם מול מכבי חיפה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.05.19 - 08:39
תחילת כתבה

בני יהודה, אמנם עלתה מול מכבי נתניה בהרכב משני יחסית לזה שפתח בגמר גביע המדינה, אבל עדיין ניצחה 0:2. בשורות היהלומים זעמו והודו: "עשו לנו בית ספר".

כ-20 אוהדים חיכו לשחקנים בסיום המשחק ומבין כולם, היו אלו ויקי כחלון וניקו אולסק שניגשו לדבר איתם. השיחה היתה רגועה ובמהלכה אמרו האוהדים: "תתעוררו, אחרת נישאר בלי כלום". הקשר ענה: "אנחנו צריכים שתבואו למשחק נגד מכבי חיפה. לא נאכזב אותכם מולם".

אם ההפסד והיכולת לא מספיק מדאיגים את סלובודן דרפיץ' ושי ברדה, אז היהלומים יגיעו למשחק העונה על הכרטיס לאירופה מול מכבי חיפה ללא שלושה שחקני הרכב דומיננטיים. פאטוס בצ'יראי, ניקו אולסק וסתיו פיניש, ייעדרו בגלל כרטיסים צהובים.

צמד המאמנים מתכוון לערוך שיחות אישיות עם השחקנים ולנסות בעיקר להתעסק בפן המנטלי. "היינו כמה דקות מגביע ואולי עכשיו גם לא נהיה באירופה", אמרו בנתניה בייאוש.

אחרי המשחק קיבלו בנתניה החלטה שטים הויבך לא ימשיך. הבלם הגרמני לא מצליח להציג יכולת גבוהה כמו בסיום העונה שעברה ובמועדון יחתימו שני בלמים, אחרי שגם ברנקו ורגוץ' סיכם את תנאיו באנורתוסיס פמגוסטה מקפריסין. דודי טויטו מחוזר על ידי מכבי פתח תקווה ומוחמד זבידאת יקבל הצעה לחוזה חדש.

הדפס