ברסקי זעם: "לומר שהליגה חלשה זה מעליב ולא בסדר"

הזלזול באליפות ("המשכנעת בהיסטוריה"); איביץ' ("מנהיג אמיתי, יש לו את המנטליות והפאסון") והעתיד ("אעשה הכל כדי לקבל זימון לנבחרת"). הקשר בראיון ל'מגרש פתוח'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.19 - 17:34
תחילת כתבה

מחזור הסיום של העונה בליגת העל בכדורגל נמצא מרחק נגיעה ואדי האליפות של מכבי ת"א עדיין לא נעלמו לגמרי. אחרי העונה ההיסטורית, שהסתיימה עם פער אסטרונומי בפסגה, הצהובים כבר החלו בהכנות לעונה הבאה. קשר המועדון, רוסלן ברסקי, התייחס היום (שני) לעונה שעברה ולזו שתבוא בתכנית 'מגרש פתוח'.

"אין ספק שזאת האליפות הכי משכנעת בהיסטוריה, אליפות מתוקה, היה כיף להגיע לסיום העונה עם פער כזה גדול. מתחילת העונה שמנו דגש על עבודה קשה ועל להיות ביחד. הקבוצתיות והניהול של המועדון הפכו להיות מאוד מקצועיים וזה הפך את העונה למדהימה עם הישגים מרגשים מאוד. איביץ'? יש לו את המנטליות והפאסון. כשהוא מגיע לדבר איתך לפני המשחקים אתה יודע שאתה צריך להיות בשיא הדריכות. לפני אימון או משחק וגם אחריו הוא מצליח להוציא ממך את המירב, איביץ' מנהיג אמיתי".

מבחינה אישית הוסיף: "עברתי פציעה שהשאירה אותי חודש וחצי בחוץ, אבל עד הפציעה אני יכול להגיד שבאמת הייתי מרוצה מהעונה הזו. עשינו דברים מדהימים יחד ושיחקתי כמות משחקים נכבדת, כמובן שאני תמיד שואף ליותר, אבל מרוצה ממה שעשיתי עד עכשיו. ברגע שהגעתי לפתיחת האימונים, ראיתי את המאמן וידעתי שאקבל את ההזדמנות. זה באמת מה שקרה".

על חוסר התחרות בליגה: "אנשים תמיד יחפשו סיבות לחוסר ההצלחה של שאר הקבוצות, אבל אני לא חושב שזאת הסיבה. אני חושב שזה בגלל החוזק שלנו והעונה המדהימה שעשינו, ידענו להוציא את המקסימום מהעונה הזו. להגיד שהליגה חלשה זה מעליב ולא מתאים".

על העונה הבאה: "נעשה הכל כדי שמכבי תהיה חזקה כמו העונה, יש עוד קיץ ארוך לפנינו וזו תהיה עונה ארוכה. ננסה להוכיח כבר מהמחזור הראשון ולעשות עוד עונה היסטורית. כמובן שאנחנו רוצים להתחזק בעוד כמה שחקנים לפני מחנה האימונים, הצוות המקצועי כבר יודע איזה שחקנים צריכים להגיע ולחזק אותנו. מקווה שזה יספיק לנו כדי לעשות תוצאות יפות".

על העתיד אמר ברסקי: "לצאת בהשאלה? לא. אני יודע שאני הולך לפתוח את העונה במטרה להוכיח את עצמי, כמו בכל עונה. יש את השאיפה לשחק יותר, מתחילת העונה אנסה להתברג כשחקן דומיננטי בקבוצה ועם הזמן נראה מה יקרה. אירופה? כל שחקן רוצה לצאת לאירופה. בינתיים אני מתרכז במטרות לטווח הקצר עם מכבי ת"א, בין אם זה ליגת אלופות או הליגה. הייתי רוצה גם להיות בנבחרת בהמשך. אעשה הכל להשאיר רושם חיובי ולקבל זימון".