הפועל ב"ש אישרה למליקסון לעבור ניתוח בקע

הקשר יחמיץ את המשחק מול מכבי ת"א. בשבת: טקס פרידה מאוגו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.05.19 - 07:25
תחילת כתבה

מאור מליקסון לא ישחק נגד מכבי תל אביב. היום (שלישי) אישרה הפועל ב"ש לקפטן שלה לעבור ניתוח בקע, שימנע ממנו לפגוש את האלופה בשבת באצטדיון טרנר. במשך תקופה ארוכה, הקשר שותף לאחר שלקח כדורים וזריקות, ולאחר שהקבוצה (לפחות מעשית) השיגה את מטרותיה, אושר לו לעבור את הניתוח, על מנת שיהיה כשיר למחנה האימונים לקראת העונה הבאה. בכך, מליקסון מצטרף לרשימת הפצועים המתארכת של הקבוצה, הכוללת גם את קווין טאפוקו, ניב זריהן ובן ביטון. גם חנן ממן וחאתם עבד אלחמיד לא ישחקו במוצ"ש, בשל כרטיסים צהובים.

ברק בכר צפוי להמשיך ולדבוק בשיטת שלושת הבלמים, איתה פתח בניצחון 0:1 על הפועל חדרה ביום ראשון האחרון. במועדון מודעים לתרחיש החריג שעשוי להציב אותם במקום הרביעי בסיום העונה, אבל שמים אותו בצד ומתרכזים ברצון לנצח. הקבוצה מבירת הנגב תנסה להשיג ניצחון ראשון העונה על הקבוצה של ולדימיר איביץ', אחרי שמתוך שלושת המפגשים האחרים, שניים הסתיימו בתיקו, ואחד הסתיים בתבוסה 3:0.

ג'ון אוגו, שהכריע משחק אחד זכור היטב מול הצהובים (המשחק שבו זכתה ב"ש באליפות השנייה ברציפות שלה), ייפרד מהקבוצה בטקס חגיגי לפני המשחק בשבת. אחריו, ב"ש תתפנה למחשבות על העונה הבאה: בהנהלה ינסו לסגור את התקציב, שצפוי לעמוד על 50 מיליון ש"ח. אי לכך, בקרוב יחלו גם השיחות עם השחקנים שאמורים לחפש לעצמם קבוצה חדשה. בין השמות שיעברו מהדשא למדף, נמצאים עדן בן-בסט, חן עזרא ואריאל הרוש. הקשר הניגרי, כמו גם מתן אוחיון, מסיימים חוזה ולא ימשיכו. גם דור אלו ובן תורג'מן מתנדנדים, כשהראשון מבוקש בבית"ר ירושלים, והאחרון אמור להמשיך אבל לא זוכה לדקות משחק משמעותיות.

בב"ש פוקחים עין לגבי מצבו של הקשר דן ביטון. בהסכם במסגרתו הועבר ביטון למ.ס. אשדוד (וחאתם עבד אלחמיד הגיע לטרנר), קיים סעיף המאפשר לאדומים להשוות כל הצעה שתגיע עבור הקשר מקבוצה בחו"ל, ובמידה ולא תשווה, תקבל 5% מסכום המכירה. הקבוצה לא מעוניינת בקשר, גם מסיבות כלכליות, ובשל כך צפויה לקבל עשרות אלפי יורו, אם וכאשר ביטון יעבור ללודוגורטס הבולגרית כפי שפורסם.

הדפס