נתניה תפתח במו"מ עם בצ'יראי להארכת חוזהו

רועי קהת על הכוונת לקראת הקיץ. סגל חסר במשחק המכריע מול מכבי חיפה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.05.19 - 12:05
תחילת כתבה

שני הפסדים תוך ארבעה ימים מאיימים לחסל את העונה המצוינת של מכבי נתניה. אצל היהלומים יודעים שרק ניצחון בשבת מול מכבי חיפה יבטיח להם את ההשתתפות באירופה בשנה הבאה. לצערם, סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה יגיעו ל"גמר הגביע השני" שלהם ללא שלושה שחקני מפתח: סתיו פיניש, ניקולאס אולסק ופאטוס בצ'יראיי, שלושתם ייעדרו בשל צבירת כרטיסים צהובים.

גם ברנקו ורגוץ' נמצא בספק בשל פציעה, ובמידה וייעדר, דודי תירם או דולב אזולאי (שחוזר מעונש ההרחקה שריצה בשל האדום מול בני יהודה בגמר הגביע) יפתחו במקומו במרכז ההגנה. יחמיר היקה, שנכנס כמחליף מול בני יהודה בליגה, יחזור להרכב.

אצטדיון מלא צפוי לקבל את פניהם של הנתנייתים במשחק הגדול, כשגם אוהדי מכבי חיפה צפויים להסתער על הקופות. בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק, והצוות המקצועי דואג להדגיש אותה בפני השחקנים: "רצינו הזדמנות לתקן אחרי גמר הגביע, וקיבלנו אותה מוקדם משחשבנו", אמרו אנשי המועדון באימון שנערך אתמול (שני). גורמים בקבוצה מרגישים מחד שהסגל נסחט עד תומו, אבל באותה מידה מאמינים בשחקנים ובחדר ההלבשה המאוחד שהצליחו לבנות.

הירידה ביכולתו של פאטוס בצ'יראי, הכובש המצטיין של מכבי נתניה (13 שערים בליגה בלבד), מדאיגה את צמד המאמנים. בקבוצה ניהלו שיחות עם החלוץ המונטנגרי, בהן הודה כי הוא חש חוסר ביטחון במשחק. בקבוצה יחלו בקרוב במו"מ על הארכת חוזהו של בצ'יראיי לקראת העונה הבאה, כשלפחות במועדון מעוניינים בהמשך הקשר בין הצדדים.

בכל הקשור למצב הסגל לקראת העונה הבאה, בקבוצה מתכוונים לממש את האופציה על מוטי ברשצקי, כשגם מוחמד זבידאת עשוי לקבל הצעה לחוזה חדש. מי שאמור להיות המלפפון הלוהט בקבוצה, עלי מוחמד, עדיין לא זכה לאיזשהן הצעות, אבל ההערכה במועדון היא כי יתקבלו כאלה ממש בקרוב.

כמו כן, הצוות המקצועי כבר הביע עניין ברועי קהת (שיקבל הצעה לשנתיים) ובשון גולדברג (שעוזב את הפועל חיפה ומחפש קבוצה). במידה ולא יצליחו לסכם עם גולדברג, האופציה הבאה תהיה מגן מכבי חיפה, סאן מנחם. ולסיום, בשורות טובות הגיעו מכיוונו של יונס מלדה: החלוץ הצעיר עבר ניתוח מיניסקוס בברכו, ויהיה כשיר לפתיחת האימונים בקיץ.