"הרבה הוכיחו שהם מתאימים לרמות הגבוהות"

הקשר הפורש מרוצה אחרי ה-1:2. צפו בסימאונה עושה לו כבוד

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.19 - 22:53
תחילת כתבה

בוידאו: בניון מוחלף וזוכה למחיאות כפיים מסימאונה וגודין

יוסי בניון עלה היום בטדי לאחד ממשחקיו האחרונים כשחקן כדורגל, אם לא האחרון שבהם, דווקא נגד אתלטיקו מדריד. מלבד הכבוד שהוא כבר רגיל לקבל מהקהל של בית"ר ירושלים, בניון זכה ל'סטנדינג אוביישן' גם מדייגו סימאונה ודייגו גודין, שעמדו ומחאו כפיים לכוכב הישראלי שפרש, והתייחס לעתיד הקבוצה לאחר המשחק.

"קודם כל אני חושב שזה לא רק בשבילי, גם לאוהדי הקבוצה מגיע לראות קבוצה כמו אתלטיקו", אמר בניון. "השגנו ניצחון יוקרתי, הקהל נהנה וראה כוכבים גדולים בישראל וזה הכי חשוב. זהות המאמן? אני ואלי אוחנה נשב ונחליט יחדיו מי המאמן. השבוע נחשוב על תוכנית לבית"ר, נחשוב מה הכי נכון לקבוצה ונקבל החלטות בקרוב".

לגבי המשחק, הוסיף בניון: "בית"ר העמידה סטנדרט גבוה מאוד, המשחק תרם למועדון ולכדורגל הישראלי ואני מקווה שיהיה משחק נוסף לקראת אוגוסט. יהיו הפתעות ויבואו קבוצות לא פחות טובות למדינה, כל אירוע כזה מוציא אותנו יותר טוב. אם קבוצה מחו"ל תבוא, אני אשחק".

בניון, שכבר הפך למנהלה המקצועי של בית"ר, התייחס גם לעתידו של בוזגלו: "מאור שחקן מצויין, זה לא חדש, אבל לא רק הוא. גם דוד היה מצוין ואיתמר היה מצוין, הרבה הוכיחו שהם מתאימים לרמות גבוהות. יש החלטות, השחקנים ידעו קודם ואז התקשורת תדע. מבחינה אישית, אני יודע שהייתי יכול למשוך עוד עונה, אני מרגיש מצויין, היום התאמנתי והרגשתי טוב עם הכדור, הרגשתי במשחק, אבל זה התזמון הנכון לפרוש. לקום לאימון כל יום ולשחק זו הנאה בשבילי, אבל אין מה לעשות, זה היה צריך לקרות מתי שהוא".

הדפס