ניר קלינגר: "לא אעשה קמפיינים לעצמי"

מאמן בית"ר באשר לעתידו: "אקבל כל החלטה באהבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.19 - 22:37
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים סיימה הערב (שלישי) עונה בינונית עם טעם מתוק, אחרי הניצחון במשחק הידידות 1:2 על אתלטיקו מדריד. גם ניר קלינגר, המאמן שלה, היה זקוק לאקורד סיום מוצלח אחרי שנה הפכפכה ומלאת אכזבות. בסיום המשחק בטדי, הוא נשמע מאושר: "היה לי כיף גדול, זו חוויה נהדרת והצלחנו לנצח קבוצה נפלאה". אבל עם כל הכבוד למשחק, השאלה הבוערת באמת היא שאלת עתידו במועדון, ובאשר לה קלינגר עדיין עם יותר שאלות מתשובות: "אני מחכה בסבלנות, ועושה את זה בשמחה. אני חייל של המועדון, ואעבוד עד היום האחרון".

"לא עשיתי ולא אעשה קמפיינים לעצמי", הגיב קלינגר לשאלות על עתידו, "אני אשמח להישאר, אבל לא אני מקבל את ההחלטה, אלא ההנהלה של בית"ר. יש לי הרבה סבלנות, וכל החלטה תתקבל אצלי באהבה רבה". עם זאת, לא נמנע מלהבהיר היכן הוא רואה את עתידו: "היום אפשר היה להרגיש לאן המועדון הזה יכול להגיע, וכמה עוצמות יש לו, אני מלא רצון ותשוקה, והלוואי שאוכל להמשיך להיות שותף לדבר הזה. נחכה ונראה".

ואי אפשר בלי מעט אבק כוכבים: הערב הוא פגש את אחד המאמנים הגדולים בעולם, דייגו סימאונה, וגם נשאל לגבי הקשר ביניהם: "שוחחנו בסיום, שיחה קצרה אמנם כי כל אחד מאיתנו עסוק בענייניו. הוא אף פעם לא אוהב להפסיד, ולא היה מבסוט בלשון המעטה אחרי המשחק, אבל בסופו של דבר גמרנו את העניינים בצורה חיובית".

הדפס