ק"ש מתלבטת: להשאיר או למכור את שמיר?

הקפטן יסיים חוזה בעוד שנה. סעיף השחרור: 800 אלף יורו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.05.19 - 09:55
תחילת כתבה

עירוני ק"ש רשמה העונה כישלון חרוץ. מעל כולם בלט הקפטן, עדן שמיר, שמסיים בעונה הבאה את חוזהו ויהפוך לשחקן חופשי. ברקע יש התעניינות ממספר קבוצות בארץ בעקבות העונה הטובה של הקשר, כשגם יציאה לחו"ל היא אופציה.

סעיף השחרור של הקשר עומד על 800 אלף יורו, כאשר 30% ממנו שייכים לשחקן עצמו במסגרת ההסכם האחרון שנחתם. הבעלים איזי שרצקי התבטא בראיון ל"ערוץ הספורט" ואמר שידרוש עבורו מיליון יורו, אך סעיף השחרור נמוך יותר והקבוצות הגדולות בליגה יוכלו לעמוד בו.

האופציות העומדות בפני ק"ש כרגע היא מכירה בחלון הנוכחי, חידוש חוזה או שכבר בחודש ינואר הקשר יוכל להתחיל לנהל מו"מ עם קבוצות כשבקיץ יהפוך כאמור לשחקן חופשי. שרצקי בעבר הוכיח כי הוא יודע לבצע עסקאות משתלמות, שכן הוא מכר בין היתר את נייג'ל האסלביינק ואפונסו טיירה, אותם הביא ללא תמורה.

בתוך כך, מסאי דגו בוחן בשלב הזה צירוף הזה שני שחקנים זרים. אחד מהם יהיה חלוץ שייכנס לנעליו של חאג'י בארי, שסיים את דרכו במועדון. השוער הליטאי דז'יוגס ברטקוס, הבלם הברזילאי מרכוס דיניז, הקשר האלבני ואלון אחמדי, והקיצוני מטרינידד וטובגו לוי גארסיה, ימשיכו במועדון.

בתקשורת הסלובנית נטען כי רוק קרונאבטר מלובליאנה המקומית סירב להצעה מפתה מקרית שמונה. על פי הדיווח, איזי שרצקי היה מוכן לשלם לקשר 300 אלף יורו לעונה אבל נדחה.

מלבד בארי שעזב, גם הבלם הספרדי חורחה מורסיו לא ימשיך במועדון. בשלב הזה בסגל של דגו יש שלושה בלמים - דיניז, איאד אבו עביד ועידן נחמיאס. בלם קבוצת הנוער, זיו מורגן, שנרכש ממכבי חיפה, עשוי להיות בסגל הבוגרים בעונה הבאה.

הדפס