אורי גוטמן מונה רשמית למאמן הפועל חדרה

נסיון לשמור על השלד הקיים. מתיאוס: "חזרתי ליהנות מכדורגל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.05.19 - 18:09
תחילת כתבה

הפועל חדרה השלימה היום (ראשון) את מינויו של אורי גוטמן, שחתם על חוזה באופן רשמי. בשבוע שעבר הוא נפגש עם הנהלת האדומים, אבל הצדדים החליטו שלא להעביר מסמכים לפני המשחק נגד בני יהודה, בה שימש גוטמן כעוזר המאמן. כעת, המינוי הפך לסופי.

המאמן חתם לחוזה לעונה אחת וחדרה תהיה קבוצת הבוגרים הראשונה שלו כמאמן ראשי. גוטמן יעבוד לצדו של רון קלר והצוות הקיים יקבל קרדיט על העונה המופלאה. במועדון היו שבעי רצון מכך שהקבוצה סיימה את העונה עם ניצחון. לאחר המשחק לא היו סיכומים, שכן מחר תקיים הפועל חדרה אירוע סיכום עונה אליו יגיע גם המאמן החדש.

גוטמן, שחתם על החוזה בתיווכו של אורן יחזקאל, אמר לאחר החתימה: "אני שמח ומאושר לצאת לדרך החדשה ומאמין שהחיבור להפועל חדרה יעשה טוב לשני הצדדים. אני מגיע למועדון משפחתי ושמח, ומאמין שנוכל לעשות דברים יפים יחד".

קלר והצוות המקצועי סחטו אמש מחמאות בעקבות הניצחון נגד בני יהודה 1:2. בכלל, היה זה יום מוצלח מאוד עבור קלר, שרק בבוקר העביר משחק בקריית שמונה במסגרת ליגת הנערים, בו השיגה חדרה תיקו שקירב אותה לליגה הבכירה.

בחדרה מעוניינים לשמור על השלד הקיים. אוסטין אג'ידה, דיא לבאבידי, גלעד אברמוב, סלים עמאש ולוסיו מחזיקים בחוזה לעונה הבאה. במועדון מעוניינים גם בשירותיהם של ויסאם רבאח, דויד מתיאוס, מנשה זלקה וג'ורג' פוצ'יבה.

דוד מתיאוס שנמצא במו"מ עם חדרה, פרסם פוסט במדיה החברתית: "חזרתי להנות מכדורגל, דבר שלא קרה לי זמן רב. היה לעונג לחלוק יחד רגעים משמחים. מהרגע הראשון נתתם לי הרגשה של בית. בתחילת העונה אף אחד לא האמין שנגיע לכאלה הישגים. עכשיו זה הזמן לחשוב. תודה לכולם על הכל".