הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיזוק מרשים: עלי מוחמד סיכם ל-3 שנים בבית"ר י-ם

כפי שפרסמנו לראשונה בערוץ הספורט: הירושלמים השלימו רכש מסקרן ושילמו 1.8 מיליון יורו על 60 אחוזים מכרטיסו של את הקשר האחורי מניז'ר, שהיה מהבולטים במכבי נתניה בעונה החולפת. יוסי בניון מרוצה: "תוספת כוח משמעותית שמהווה אמירה בנוגע לסגל"

תומר לוי
תומר לוי  10.06.19 - 18:00

תגיות: ליגת העל

אחת העסקאות המסקרנות של הקיץ הושלמה. כפי שפרסמנו לראשונה בערוץ הספורט, בית"ר ירושלים השלימה הערב (שני) רכש מבטיח במיוחד והגיעה לסיכום עם קשר מכבי נתניה, עלי מוחמד, שסגר בקבוצה מהבירה לשלוש השנים הקרובות.

אחרי משא ומתן ארוך ומתמשך, הבעלים משה חוגג הגיע להסדר עם אייל סגל והשחקן מניז'ר, שהיה אחד הבולטים בשורות היהלומים בעונה החולפת, קיבל אור ירוק לעבור לטדי. הוא עדיין לא חתם רשמית ואמור לעשות זאת באמצעות סוכנו אבי ציוני. על פי מתווה העסקה, בית"ר ירושלים תשלם 1.6 מיליון יורו על 60 אחוזים מכרטיס השחקן שלו.

"מדובר בתוספת כוח משמעותית עבורנו, עלי מוחמד היה אחד השחקנים המצטיינים בליגה בעונות האחרונות והצטרפותו אלינו בהחלט מהווה אמירה בנוגע לבניית הסגל העמוק והחזק שלנו", אמר המנהל המקצועי של בית"ר ירושלים יוסי בניון.

בשלב זה, עדיין לא ברור אם קווין וולץ, המגן השמאלי של דויסבורג, יגיע. הגרמני עוד לא נתן תשובה סופית למועדון, שממשיך להמתין אבל גם בודק אופציות אחרות.

לגבי השחקנים שמועמדים יעזוב, במועדון יחלו לדון מחר במצבם, כאשר טל כחילה נמצא בתוכניות של מכבי נתניה. אם בקבוצה מעיר היהלומים לא יגיעו להסכמות עם דני עמוס, גם ארנסטס שטקוס עשוי להגיע.

בנושא אחר, אילון שווגר הצטרף לצוות המקצועי של מחלקת הנוער. אילון שחקן עבר במכבי חיפה, בני יהודה ומכבי הרצליה מתמחה באימון החלק ההגנתי ומשחק הגנה של מערכי הקבוצות השונות, מנחיל יסודות של הבנה ופרקטיקה בכל הנוגע למשחק ההגנה החל מגילאי הילדים ועד לקבוצות הנערים והנוער.