רשמית: שון גולדברג חתם ל-3 שנים בב"ש

המגן: "מחכה לעלות על הדשא בטרנר". מליקסון שוחרר מביה"ח ויעבור בדיקות

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.06.19 - 21:55
תחילת כתבה

פנים חדשות. המגן השמאלי שון גולדברג חתם הערב (שלישי) על חוזה בהפועל ב״ש לשלוש העונות הקרובות, זאת באמצעות סוכנו גלעד קצב. המגן השמאלי שמגיע מהפועל חיפה הוא הרכש השלישי העונה של האדומים מבירת הנגב אחרי גל לוי (הפועל פ"ת) ונאור סבג (נס ציונה).

גולדברג אמר בעת החתימה: ״אני שמח להצטרף למועדון גדול כמו הפועל באר שבע ומקווה להוכיח את עצמי בהקדם. חשוב לי להודות להפועל חיפה על התקופה במדיה, לגלעד קצב הסוכן שלי, וכמובן לאלונה ברקת, אסי רחמים וברק בכר על האמון בי. מחכה לעלות לדשא בטרנר ולהכיר מקרוב את האוהדים״.

קפטן הפועל ב"ש, מאור מליקסון, שוחרר לביתו בסוף השבוע אחרי שהיה מאושפז בבית החולים בעקבות ניתוח הבקע שעבר שהסתבך. כעת, על מליקסון יהיה לנוח מספר שבועות בגלל הניתוח עצמו שעבר וכשבהמשך יעבור סדרת בדיקות שיאבחנו את מצבו ויכריעו האם הוא יוכל לשוב לשחק או שמא יאלף לפרוש.

כזכור, לפני כשבועיים פורסם לראשונה בערוץ הספורט כי הניתוח של מליקסון הסתבך והוא אושפז בעקבות בעיה בוורידים, מה שגרם לחשש בקבוצה שאחד מהסמלים שלה ייאלץ לפרוש ממשחק פעיל. במועדון מתפללים לבריאותו של מליקסון וכמובן לכך שיוכל להמשיך לשחק.

"העניין הזה עדיין רחוק מאוד מהכרעה" הסבירו היום בב"ש. "קודם כל מאור צריך עכשיו לנוח ותוך כדי הבדיקות שיעבור אנחנו נהיה יותר חכמים. אנחנו לוקחים בחשבון את כל האפשרויות וגם ככה ידענו מראש שהוא יעדר כחודש וחצי בגלל הניתוח".

בתוך כך, חן עזרא קיבל אתמול הודעה רשמית מהמנכ"ל אסי רחמים כי הוא לא בתכניות המקצועיות לעונה הקרובה. מדובר בשחקן החמישי שמקבל הודעה שכזו, אחרי שיר צדק, עדן בן בסט, בן תורג'מן ודור אלו (במועדון רוצים שייצא בהשאלה לקבוצה אחרת). כבר בינואר האחרון עזרא התבשר על שחרורו אך בסופו של דבר נשאר, כך שההודעהלא הפתיעה במיוחד את סביבתו. לקשר יש חוזה במועדון, כך שאם לא ימצא קבוצה חדשה ב"ש תצטרך לכבד את חוזהו. בשלב הזה לא צפויות להיות הודעות שחרור נוספות.