מצא קבוצה חדשה: שיימן חתם בוונלו מהולנד

המגן, שעזב את הארץ אחרי 8 שנים, ישחק בליגה הראשונה: "לא הסתדר עם בית"ר. בטוח שאחזור"

מערכת אתר ערוץ הספורט  12.06.19 - 17:07

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

תגידו מזל טוב למגן שמואל שיימן, שמצא לעצמו קבוצה חדשה וחתם היום (רביעי) ב-VVV ונלו מהליגה הראשונה בהולנד. "היינו בשיחות עוד לפני שנתיים אבל אז המעבר נדחה", סיפר שיימן. "אני שמח שעכשיו הוא יצא לפועל". הוא יצטרף לקבוצה שסיימה את העונה החולפת במולדתו במקום ה-12.

מבלי ששמנו לב, שיימן השלים בעונה החולפת שמונה שנים בישראל. המגן היהודי-הולנדי, שהגיע לארץ בקיץ 2012 וחתם במכבי חיפה, הספיק לעבור מאז גם בהפועל תל אביב, הפועל חיפה, הפועל באר שבע ובבית"ר ירושלים. כעת, אחרי שסיים את דרכו בקבוצה מהבירה, הוא החליט להיפרד ולחזור למולדתו.

"אחרי שמונה שנים בארץ הגיע זמן לכתוב בעברית", כתב שיימן בפתיחת פוסט הפרידה מישראל שהעלה עם תמונה מהזכייה בגביע המדינה במדי הפועל חיפה. "לא העלתי את התמונה הזו בשביל לעצבן אנשים בבית"ר. מודה על השנה ששיחקתי בקבוצה גדולה כמו בית"ר, זה לא הסתדר כמו כולנו אבל הכל לטובה".

"אני לא רק נפרד מירושלים", הסביר שיימן שהחליט לעזוב את ישראל. "אני גם אומר שלום למקום שהיה בית במשך שמונה שנים ‏והתמונה הזאת היא הזיכרון הכי יפה מהשנים האלה. בגלל סיבות אישיות עם המשפחה החלטתי לחזור להולנד כי כל הכדורגל, ‏החלום הזה, ‏‏בזכותם. בטוח שאחזור".