הפרקליטות: "אספה מסר גרסה שקרית מההתחלה"

טיעונים חמורים כלפי שחקן אשדוד: "נמלט בלי להגיש עזרה". הכרעת הדין בספטמבר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.06.19 - 19:10

תגיות: יצחק אספה

תחילת כתבה

דיון נוסף בעניינו של שחקן מ.ס. אשדוד, יצחק אספה, התקיים היום (שלישי) בבית המשפט המחוזי בתל אביב. נציג הפרקליטות, עו"ד גיא גורן: "לטענתו הוא היה מודע באופן מלא לכל מהלך הפגיעה, הוא ראה את האופניים, ראה את הקטינים שנוסעים על האופניים ובחר להימלט בלי להגיש עזרה".

עו"ד גורן המשיך: "לא ייתכן שהוא לא הבחין בנזק שנעשה לרכבו, גרסה שקרית של הנאשם מתחילה מהתחלה ועד הסוף. שקרים על גבי שקרים. כל שקר סותר את הקשר שאחריו ומפה מתחילים שקרי הנאשם".

עו"ד של אספה, כפיר דור: "אני סבור שבתיק הזה ננקטה אכיפת יתר נגד הנאשם, אנחנו נבקש שבית המשפט יזכה את הנאשם מהעבירות שיוחסו לו בכתב האישום", עוד ציין: "מאחר שתם החלק הארי של המשפט, אני מבקש לשחרר אותי מייצוג שכן בכוונתי להגיש תביעה נגד המועדון (מ.ס. אשדוד) על אי תשלום שכרי".

אספה היה מעורב בתאונת בה נהרג ארי נשר ז"ל בשדרות רוקח בת"א בספטמבר 2018. כנגד אספה הוגש כתב אישום המייחס לו שתי עבירות הפקרה, עבירה של שיבוש הליכי משפט ועבירה של נהיגה בשכרות, וכן נהיגה במעל המהירות המותרת.

השופט, צבי גורפינקל החליט שלא לשחררו מהתיק שכן בדיון הבא נקבע רק למתן הכרעת הדין. הדיון נקבע לספטמבר, שם עתידו של יצחק אספה יוכרע.