שאבו עוזר מאמן בית"ר. חודשו השיחות עם אוחנה

אקס רמה"ש יעבוד עם רוני לוי. בניון: "איש מקצוע מתאים"

תומר לוי
תומר לוי  12.06.19 - 09:15

תגיות: בית

תחילת כתבה

בבירה ממשיכים לבנות את הכוורת המקצועית לעונת 2019/20. בית"ר ירושלים הודיעה הבוקר (שלישי) על מינויו של חיים שאבו לעוזרו של רוני לוי בעונה הקרובה. שאבו אימן בעברו ברמת השרון, רעננה ושימש גם כמנהל מקצועי של מחלקות נוער.

"מתרגש להצטרף למועדון הענק הזה ולשתף פעולה עם יוסי בניון, אלי אוחנה ורוני לוי שממנו אפשר רק ללמוד", אמר שאבו בהודעה רשמית. "אני מאמין בדרך המקצועית שיוסי ורוני מתווים בבית״ר ורואה כבוד להיות חלק ממנה. בעזרת השם נעשה ונצליח״. המנהל המקצועי החדש יוסי בניון: ״אנו שמחים לצרף את חיים שאבו אלינו ורואים בו האדם ואיש המקצוע המתאים לעבוד תחת ועם רוני לוי בצוות האימון״.

חודשו השיחות בין בית"ר להפועל ב"ש בנוגע למיכאל אוחנה. כזכור, שני הצדדים דנו כבר באפשרות להעביר את הקשר מהדרום לבירה, אבל הפערים היו גדולים והמו"מ הופסק. בשיחות נוספות שהתקיימו בימים הקרובים הפערים הצטמצמו וכי הצדדים אופטימים כי יהיה ניתן להגיע לעמק השווה. השוער ארנסט שטקוס עשוי להיות חלק מהעסקה.

בבית"ר מחכים להגעתו של עלי מוחמד על מנת שיחתום על החוזה. הקשר שנמצא עדיין בגאנה התנתק בימים האחרונים מהתקשורת על מנת לשמור על שקט לפני הגעתו לישראל והוא ממעט לענות לטלפונים והודעות SMS. ההערכה היא שברגע שיגיע לארץ וירגיש את האווירה סביבו, יבין כי הוא זוכה לתמיכה גורפת מצד הקהל הבית"רי, למרות מיעוט קולני.

המגן השמאלי הגרמני קווין וולץ לא יגיע, כשבבית"ר בודקים שמות חדשים לתפקיד וכן שמות של בלמים זרים פוטנציאלים על מנת לחזק את מרכז ההגנה.